Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Vitamíny

Anetta 01. 10. 2019

Zdravím, plánuju těhotenství a zajímalo by mě, jestli už teď doporučujete brát vitamíny? Nebo stačí třeba brát jen kyselinu listovou?

sara23

02.10.2019

Ahoj, za mě určitě nějaké vitamíny, aby bylo tělo pěkně připravené a nic mu nechybělo.

Neregistrovaná/ý - Laduše

05.10.2019

Ahoj, chtěla bych zkusit nějaký doplněk stravy na rýmu.. Máte zkušenost s tímto? https://www.pilulka.cz/nasivin-sinus-100-ml

Za mě taky. Já jsem brala Femibion 1 ještě před otěhotněním a vše bylo pak v pořádku.

Neregistrovaná/ý - Naty

06.10.2019

Máte doma tento doplněk ? https://www.pilulka.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek chci si doplnit vit. d , zkoušela jsem to stravou ale nestačilo to tak se poohlížím po nějakém doplňku

Anetta

10.10.2019

jitusak23 | 06.10.2019
Za mě taky. Já jsem brala Femibion 1 ještě před otěhotněním a vše bylo pak v pořádku.

A má v sobě Femibion i kyselinu listovou? Nevíš?

Anetta | 10.10.2019
A má v sobě Femibion i kyselinu listovou? Nevíš?

Ano, má ji v sobě, mrkni tady pro víc informací www.femibion.cz.

Neregistrovaná/ý - Hanka

16.10.2019

Neregistrovaná/ý - Laduše | 05.10.2019
Ahoj, chtěla bych zkusit nějaký doplněk stravy na rýmu.. Máte zkušenost s tímto? https://www.pilulka.cz/nasivin-sinus-100-ml

Laduše kupuji si tohle když mám alergickou rýmu a pomáhá mi to. Chytají mi často i dutiny a tohle mi je vždycky krásně uvolní, za sebe sem rozhodně spokojená

Neregistrovaná/ý - Barbora

17.10.2019

Neregistrovaná/ý - Hanka | 16.10.2019
Laduše kupuji si tohle když mám alergickou rýmu a pomáhá mi to. Chytají mi často i dutiny a tohle mi je vždycky krásně uvolní, za sebe sem rozhodně spokojená

Já jsem nejvíc spokojená s kapkami s mořskou vodou Sterimar. Užívala jsem je i v těhotenství.

Neregistrovaná/ý - Elis

21.10.2019

Neregistrovaná/ý - Hanka | 16.10.2019

Já si na rýmu kupuji ty jejich spreje a taky sem snimi spokojená

Neregistrovaná/ý - Melany

29.10.2019

Neregistrovaná/ý - Elis | 21.10.2019
Já si na rýmu kupuji ty jejich spreje a taky sem snimi spokojená

Elis těch sprejů mají na rýmu víc, který berete konkrétně?

Neregistrovaná/ý - Elis

02.11.2019

Neregistrovaná/ý - Melany | 29.10.2019
Elis těch sprejů mají na rýmu víc, který berete konkrétně?

Kupuji nasivin sensitive, jsou bez konzervantů a šetrné k nosní sliznici

Neregistrovaná/ý - Raduš

05.11.2019

Čím doplnit vitamín d ? Dneska mi tohle padlo do oka při brouzdání na netu https://www.pilulka.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek

Neregistrovaná/ý - Melany

06.11.2019

Neregistrovaná/ý - Elis | 02.11.2019
Kupuji nasivin sensitive, jsou bez konzervantů a šetrné k nosní sliznici

Děkuji, a je tam nějak omezená doba po jakou dobu používat maximálně?

Neregistrovaná/ý - Teodora

07.11.2019

Neregistrovaná/ý - Raduš | 05.11.2019
Čím doplnit vitamín d ? Dneska mi tohle padlo do oka při brouzdání na netu https://www.pilulka.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek

Tento doplněk jsem vloni koupila babičce a byla sním tak spokojená že sem ho začala brát letos taky. Můžu jenom doporučit

Neregistrovaná/ý - Elis

18.11.2019

Neregistrovaná/ý - Melany | 06.11.2019
Děkuji, a je tam nějak omezená doba po jakou dobu používat maximálně?

U toho pro děti se doporučuje neužívat déle jak tři dny

Neregistrovaná/ý - Mila

02.12.2019

Používáte nějaké doplňky na rýmu?

Tyna31

19.01.2020

Ony jsou i doplňky, které obsahují jak vitamíny, tak i kyselinu listovou :). Já jsem třeba brala doplněk na doplnění , který obsahoval i kyselinu listovou.

Neregistrovaná/ý - Tamara

31.01.2020

Tyna31 | 19.01.2020
Ony jsou i doplňky, které obsahují jak vitamíny, tak i kyselinu listovou :). Já jsem třeba brala doplněk na doplnění , který obsahoval i kyselinu listovou.

Takže se to teoreticky dá kombinovat nebo je lepší koupit jeden který těch složek obsahuje víc ?

Tyna31

05.04.2020

Neregistrovaná/ý - Tamara | 31.01.2020
Takže se to teoreticky dá kombinovat nebo je lepší koupit jeden který těch složek obsahuje víc ?

Osobně bych to Tamčo nekombinovala, přijde mi to zbytečné do sebe toho cpát tolik ;) je lepší koupit jeden doplněk, který toho obsahuje více.

Neregistrovaná/ý - Markéta

06.04.2020

Ono se doporučuje brát železo hlavně kvůli ztrátě krve nebo takhle ne ?

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

Telecí kýta s česnekem

Telecí kýta s česnekem

16 hlasů
1h a 15min 722 kJ 365 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rybí filé pečené v alobalu

8 hlasů
50min 530kJ 125 Kč

Pikantní rybí maso pečené v alobalu.

Ryba s rajčaty a olivami

1 hlas
50min 453kJ 270 Kč

Dobré, lehké a zdravé jídlo.

Poradny

Loni jsem dostala výpověď, co dělat pro nárok na PPM?

Dobrý den,pokud na mateřskou dovolenou můžete nastoupit nejdříve 22.1.2021, pak bude rozhodným ob... Více

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více