Diskuse na téma Zakrslí králíček ?

Ahooj všichni :-) . Mám takový dotaz *1* ... už dlouho si chci pořídit nějaké další zvířátko :-) ... jenže nevím jaké. Doma již máme 5 letou fenku Anglického kokršpaněla, :-) také tvrdohlavou "palici" :-D , kdo zná kokry, tak ví své :-) a asi se mnou souhlasí ;-) .... A také mám ještě morče. Fenka si sice na morče jakš, takš zvykla po těch letech :-) , ale stále ho vidí jako "svou kořist" :-D .. ale nedovolí si na něj. Prohlížela jsem spostu inzerátů, chovných stanic, diskusí, atd.. Ale stále nevím, jaké další zvíře si pořídit. Nejdříve jsem přemýšlela nad kočkou, ale se zvážením všech pro a proti se rozhodlo, že ne. Ani rodina s tím nesouhlasila... I když jsou kočičky nádherné a úplně jsem si je zamilovala :-) . Poté se zvažovalo buď další morče nebo zakrsí králíček :-) ..Zakrslé králíčky jsem si také zamilovala... Jsou totiž roztomilý chlupáčci, kteří mají nejen skvělou povahu, ale také jsou i velice učenliví :-) a mazliví. Nejvíce mě zaujalo plemeno Zakrslý Teddy, je sice dlouhosrsté, ale mazlivé, učenlivé a má rádo malé děti *1*. Ale to se také potom zavrhlo... Nakonec jsem se inzerátama dostala až k fretce :-) ... ale to také padlo. Nedávno jsem začala uvažovat i o suchozemské želvě, ale žela je spíše okrasné zvíře, než zvíře "na mazlení" sice je krásná, ale není to ten klasický "chlupatý mazlík" :-D. Vůbec tedy nevím, jaké zvíře si pořídit.. Také je problém, co na to bude říkat rodina... už jsme to mnohokrát probírali, ale spíše žádné další zvíře nechtěli... ale pokud by se letos zlepšili nějaké známky na střední, tak si myslím, že by mi to povolili :-) . Tématem ale této diskuse je zakrslí králíček. Tak se k němu vrátím :-). Jak už jsem psala nejvíce mě zaujali zakrslý Teddy králíčci :-), jsou to úžasní mazlíčci. Bydlíme v bytě, morče je za dvěřmi na chodbě ve velké kleci na botníku :-) ( teď je tedy od března do června na vesnici u známých :-) má se tam krásně, má čerstvou travičku a může být většinu času venku v kleci na vzduchu ) , ale králíčka bych chtěla spíše domů, pokud by to vyšlo *1* . Také nevím, jak by se snesl s naší fenkou :-), ale tak snad by si zvykli... Tak tedy nevím :-), probrala jsem všelijaké vše a proti, a těch proti je minimum. Problém je spíš, nejdříve to probrat s rodinou, zda by souhlasila..... A pak jestli by se se psem snesli. To jsou asi jediné problémi. Také by mohl jezdit skoro každý víkend na chatu.. na travičku se pást, jako morče. A v léťe jsme na chatě většinu prázdnin :-) .. Tak prosím poraďte. Předem moc děkuji a odpověď. A vaše názory :-). S pozdravem A. Soukupová....:-)

Laugher 21.01.2017

Králík je pěkné zvířátko

konatovka 06.09.2015

Dcera má králíčka Lví hlava a je velmi roztomilý, přítulný a mazivý.*1*

swjetluschka 26.09.2011

My jsme si s manželem pořídili králíčka, bude mu za chvíli rok. Je to úžasné zvíře! Řekla bych, že ho máme mixlýho. Bude napůl normál a napůl Teddy. U těch chlupatějších bych chtěla hlavně upozornit, že se musí každý(!) den česat, jinak z nich bude za chvíli jeden velký dred!!! Co se týče povahy, máme úžasného králíka! Má dost silnou osobnost. Řekla bych, že je to hlavně díky tomu, že ho nezavíráme do klece. Máme pořád puštěného. Máme ho místo psa. Opravdu je takový, jen není tak časově náročný. Večer, když sedíme na gauči a koukáme na TV, skočí si k nám a mazlí se. Máme na něj vodítko, tak s ním chodíme před barák na trávu, kde se proběhne, ale zvládne to i bez toho. No a když jedeme na chatu, je nejšťastnější. Když otevřeme lidničku, už je tam nastartovaná a čeká, co spadne. :-) Je na něm vidět, že nás má rád. Když jsme byli na dovolené, hlídala nám ho kamarádka, která má taky kokra a neměli spolu žádný prblém. I ona má svého králíčka a se psem sQěle vychází. Já bych toho našeho divočáka za nic nevyměnila, tkž můžu jen doporučit.

A swjetluschka 04.10.2011

Tak to je skvělé :-).. To si dokážu představit, jak povahově, tak obecně jsou Teddíci a obecně králíčci úžasní :-). A moc děkuji za radu :-). Třeba mi to doma "projde" :-) a králíčka si budu moci časem prořídit :-). Děkuji moc :-).¨

Marťa 22.09.2011

Já mám zakrslíků spoustu, jsou to úžasní tvorové, ale každý je jiný ;) nezáleží na plemeni, nemůžeš říct, že Teddíci mají rádi malé děti...psy máme dva, jezevčici a labradorku, jezevčice se s nima snese naprosto v pohodě, ale ta labradorka by je z fleku zakousla..záleží na psovi ;)

m 21.09.2011

V textu jsem napočítal celkem 10 chyb, většinou hrubky. Tohle slovník nevyřeší, možná tak zopakování základky zhruba od třetí třídy ;-)

Dan :) 20.09.2011

jako kočkovitou šelmu :)

:); 20.09.2011

kupte si křečka já jich mám pět :-D a ani jeden nezlobí a mám jke teprve 7 měsíců... nooo ale jednoho mám teprve tři měsíce a ten je nejhodnější :-D :-D

Chassidy 02.09.2011

To think, I was cnofsued a minute ago.

Eva 28.07.2011

Pořiďte si slovník spisovné češtiny, v nadpisu máte hrubku! Zakrslý králíček je s tvrdým y!

Dan :) 25.07.2011

pořiďte si lva :)

Anča Dan :) 27.07.2011

Lva jo ?? :-D ... proč zrovna lva ? :-D Jako Lvíčka ? Plemeno králíka ? Nebo jako kočkovitou šelmu ? :-D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59
33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat