Diskuse na téma Jak začít s přikrmováním

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak vaše děti zvládaly přikrmování a s čím jste začínaly ?

Hana 24.03.2023

Tak mi už první přikrmování máme za sebou, malý má rok a zajímalo by mě od kdy jste začaly dávat smetanové krémy?

Věra Hana 30.03.2023

Synkovi jsem začala dávat bobíka od roku, vzhledem k jeho dobrém složení, nebyl důvod proč mu ho nedát. Kdyby tě to zajímalo, tak se můžeš podívat na složení tady www.bobik.cz

Hana Hana 03.04.2023

Tak to mu ho zkusím dát také, líbí se mi to složení a že je to poctivý tvaroh a smetana, takže se nemusím bát, že bych mu dávala něco špatného, ba naopak.

Simona 19.07.2022

Nemáte vyzkoušené i kaše? Hlavně by mě zajímala ta na noc, není na noc moc těžká?

Nikola Simona 22.07.2022

Vůbec ne, syna večer krásně zasytila a spinkal mi celou noc :).

Simona Simona 28.07.2022

Vážně? Tak to musím vyzkoušet, protože u nás ještě mlíkujeme a to noční buzení je náročné, co si budeme …

Lenka Simona 01.10.2022

Dáváme kozí kašičky a ty těžké nejsou :) https://www.nase-mleko.cz/zbozi/kozi-kase-pro-kojence-ryzova-multipack-3x-225g/

Simona Simona 14.10.2022

Aha, tak s tím zkušenost nemám, ale ráda vyzkouším. To složení je tam pěkné.

Jitka 16.06.2022

Můžu se zeptat jaké příkrmy a od jakého měsíce jste je dětem začaly kupovat?

Nikola Jitka 29.06.2022

S příkrmy jsme začali ve 4. měsíci a začala jsem s kašemi co má sunar a pak s těmi jejich jídly :)

Jitka Jitka 03.07.2022

Jo tak to bych už mohla začít, dcera má 5. měsíců a upřímně se mi asi nejvíc líbí ty, co má sunar https://www.sunar.cz/nase-produkty?kategorie=bio-detske-prikrmy

Nikola Jitka 04.07.2022

Mají dobrý výběr a hlavně mají ty příkrmy fakt dobré a malý mi to neplive :)

Jarka 02.11.2021

Od jakého měsíce je tak vhodné dávat jogurty ?

Anička 25.02.2020

Já jsem začala ve 4. měsíci dávat kašičky od sunárku, prvně ráno a pak jsem zkusil tu na dobrou noc a po ní syn krásně spinkal a přestal se mi budit na mlíčko :).

Hanka 20.02.2020

Nejlepší je se podle mě poradit s pediatrem nebo sama podle pocitu, protože ty znáš své dítě nejlépe jako máma. Všeobecně známé je, že se začíná mrkvičkou a postupně se přidává zelenina jako brokolice, batáty atd :). Nebo ráno či na večer se zkouší zavádět kašičky.

NinaC Hanka 28.02.2020

Díky moc za doporučení. Mrkvičku už máme za sebou ta šla krásně, brokolici mi plyve, ale to časem půjde. Zeleninu bych řekla, že má vyzkoušenou všechnu, tak bych chtěla vyzkoušet něco sladšího.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat