Diskuse na téma přivýdělek nejen k MD

Snad každý z nás kupuje čaje, kávu, prací prášky,krémy,sirupy apod.? Pokud ano, pak je to možnost pro Vás, jak si díky tomu přivydělat –skuste nakupovat toto zboží přímo z pohodlí domova po internetu, zapojte se do systému firmy Eldorádo a po nějaké době členstvý budete mít zboží zadarmo a také si přilepšíte k platu (či mateřské – hodí se jako přivýdělek nejen pro maminky na MD),je tam i zboží pro děti – čaje, kosmetiku, prací prostředky). Registrace zdarma,pište si nezávazně o více info uvydíte že budete mile překvapeni ( nejedná se o žádný prodej zboží!! ) emailem.....vackovape @seznam.cz :-):-)

Soňa Machová 02.05.2011

Také hledáte přivýdělek,kterým byste přilepšili rodině?Neházejte flintu do žita!Nezoufejte,že vše jsou jen podvody.Také jsem dlouho procházela různé nabídky a bylo jich opravdu hodně.A vyplatilo se to!Našla jsem si bezvadnou práci,kterou mohu v klidu vykonávat z domu přes PC a ještě se stihnu věnovat rodině!Pracuji kdy chci a jak dlouho chci a dostanu zaplaceno za to co udělám.Pusťte se do toho a kontaktujte mě!Velmi ráda Vám pomohu k práci, která skutečně funguje.Stojí to za to!

monika Soňa Machová 04.05.2011

dobrý den jsem také na MD a měla bych zájem o práci kterou nabízíte můj email je :murni@seznam,cz děkuji

Líba monika 04.05.2011

Dobrý den, chtěla bych tímto požádat i více informací o možné práci, děkuji Liba.1@seznam.cz

Miluška 01.05.2011

Můžu také poprosit o info k práci? Děkuji e-mail:Kiss.Mi@email.cz

miluška 01.05.2011

Dobrý den můžete mi zaslat více info o práci na mejl? děkuji e-mail:Kiss.Mi@email.cz

Soňa Machová 01.05.2011

Jsem maminka na MD a přesto vydělávám.Dlouho jsem hledala přivýdělek z domova,co by mě opravdu bavil,aby mě neomezoval v péči o rodinu a přesto abych si něco vydělala a obohatila náš finanční rozpočet.NAŠLA JSEM!Pracuji v klidu z pohodlí domova,nikdo mě do ničeho nenutí,pracuji kdy chci a jak dlouho chci a dostanu zaplaceno za to,co udělám.Ráda napíšu víc,nebudete litovat!

Dana 30.04.2011

ahoj Klárko, tak já takhle loni odpověděla na inzerát, byly to též klikačky od buxu, s výplatou od 5000 USd, klikala jsem dost měsíců a co myslíš že mi poslali...? Na maily nereagují, jen vím že má kvůli tomu inzeráty na domácí práci hodně lidí, kteří stále věří, že něco bude...*4*

Janča 29.04.2011

ahoj Kláro,také se připojuji a prosím si o více infa na tuto práci,předem děkuji.Januule@seznam.cz

Soňa Machová 29.04.2011

Jsem maminka na MD a mám skvělou práci,která mě baví.Mám spoustu času na rodinu,pracuji s českou firmou v klidu z pohodlí domova,nikdo mě do ničeho nenutí.Vše si řídím sama, pracuji,kdy mám zrovna čas,vydělám si dost penízků a tak přispívám příjemnou částkou do rodinného rozpočtu.Vhodné pro maminky na MD,ale i zaměstnané jako přivýdělek.Pokud máte zájem o bližší info, ráda napíšu víc.....pište prosím na e-mail pracemnebavi@seznam.cz

renata Soňa Machová 05.05.2011

Dobrý den, napište mi prosím více info o práci doma na MD.Díky.Renata Trtíková

M renata 08.05.2011

Dobry den, prosim o vice info na arenn@seznam.cz. Dekuujuuuu

Tomáš Pačes 27.04.2011

možnost i při zaměstnání nebo mateřské nebo i brigádně

Tomáš Pačes 27.04.2011

Přijmeme 2 pracovníky do servisního oddělení pro klientský servis. Možnost práce i při zaměstnání.Více informací na emailu PacesT@seznam.cz Požaduji: * zájem o práci v oboru finančnictví * pracovní nasazení, flexibilitu * zodpovědnost a chuť pracovat * komunikativní schopnosti a reprezentativní vystupování Spolupracovníkům nabízím: * Kvalitní a bezplatné vzdělávání * Možnost využívání firemních kanceláří * Kariérní a osobní růst * Nadstandartní finanční ohodnocení Zlinský kraj - nejlépe okolí Uh.hradiště;-)

Tomáš Pačes Tomáš Pačes 27.04.2011

možnost i při zaměstnání nebo mateřské nebo i brigádně

Tomáš Pačes 27.04.2011

Přijmeme 2 pracovníky do servisního oddělení pro klientský servis. Možnost práce i při zaměstnání.Více informací na emailu PacesT@seznam.cz Požaduji: * zájem o práci v oboru finančnictví * pracovní nasazení, flexibilitu * zodpovědnost a chuť pracovat * komunikativní schopnosti a reprezentativní vystupování Spolupracovníkům nabízím: * Kvalitní a bezplatné vzdělávání * Možnost využívání firemních kanceláří * Kariérní a osobní růst * Nadstandartní finanční ohodnocení Zlinský kraj - nejlépe okolí Uh.hradiště;-)

Tomáš Pačes 27.04.2011

Přijmeme 2 pracovníky do servisního oddělení pro klientský servis. Možnost práce i při zaměstnání.Více informací na emailu PacesT@seznam.cz Požaduji: * zájem o práci v oboru finančnictví * pracovní nasazení, flexibilitu * zodpovědnost a chuť pracovat * komunikativní schopnosti a reprezentativní vystupování Spolupracovníkům nabízím: * Kvalitní a bezplatné vzdělávání * Možnost využívání firemních kanceláří * Kariérní a osobní růst * Nadstandartní finanční ohodnocení Zlinský kraj - nejlépe okolí Uh.hradiště;-)

Anna 27.04.2011

Ahoj Klárko,velmi mě zaujal tvůj článek o domácí práci-mohla bys mi prosím poslat více informací na email Miklasova.Anni@seznam.cz ?? Předem děkuji.

zaneta Anna 23.06.2018

dobry vecer mela bzch take zajem o blizsi informace smutna zaneta

pavla 26.04.2011

Ahojky,taky by jsem ráda poprosila o prodrobnější info, bylo by to super. bude moct rada kdyz pisnes na greihou@centrum.cz

pavla 24.04.2011

tez poprosim o podrobnejsi info..prosim a dekuji moc..Pavla ... swek1@seznam.cz

Čagy 21.04.2011

Ahoj Klárko, napslaa bys mi prosím něco více na můj mail cagaka@seznam.cz Díky :)

Bobbie Čagy 27.04.2011

I'm out of leuage here. Too much brain power on display!

Prudy Čagy 02.05.2011

Got it! Thanks a lot again for hpeling me out!

Chubby Čagy 02.05.2011

It's spooky how clever some ppl are. Tnahks!

Petra 19.04.2011

ahoj klaro posli mi vice inf na email dekuju p-e-t--ra@seznam.cz tva nabidka me zaujala

Mirka Drobilová 18.04.2011

Mohla by jsi mi napsát bližší informace o co se jedná. Zdá se mi to, že by to pro mě byla hračka a jsem vděčná za každou korunu. Ahoj a ozvy se Mirka

pavla Mirka Drobilová 24.04.2011

tez poprosim o podrobnejsi info..prosim a dekuji moc..Pavla ... swek1@seznam.cz

Soňa Machová 14.04.2011

Jsem maminka na MD a přesto vydělávám.Dlouho jsem hledala přivýdělek z domova,co by mě opravdu bavil,aby mě neomezoval v péči o rodinu a přesto abych si něco vydělala a obohatila náš finanční rozpočet.NAŠLA JSEM!Pracuji s českou firmou v klidu z pohodlí domova,nikdo mě do ničeho nenutí,pracuji kdy chci a jak dlouho chci a dostanu zaplaceno za to co udělám.Vhodné pro maminky na MD,ale i zaměstnané jako přivýdělek.Pokud máte zájem o bližší info, ráda napíšu víc.....pracemnebavi@seznam.cz

petra Soňa Machová 21.04.2011

Dobry den chtěla bych nějakou nabidku na praci jsem na MD

Sedláková Klára 13.04.2011

Chcete si zlepšit finanční situaci?Nestačí Vám plat v zaměstnání nebo si chcete přivydělat k mateřské?Nabízím vám přivýdělek,který může být později i výdělek.Vše si řídíte sami,pracujete v klidu domova na PC,nemáte žádné povinnosti,vyděláte si peněz kolik budete chtít,můžete pracovat kdy sami chcete.S firmou spolupracuji už rok a jsem moc spokojená,tuto práci můžu všem vřele doporučit.Zkuste to taky,nemáte co ztratit,pouze získat.Email: pracezabavou@seznam.cz

dendrit 06.04.2011

Dobrý den, ráda bych představila internetový projekt Krámky.cz (www.kramky.cz). Krámky.cz je unikátní prodejní platforma, která nabízí netradiční funkčnost i nabídku zboží. Během 5 minut si založte zcela zdarma svůj vlastní internetový obchod, inzerujte a prodávejte své zboží. Co Krámky nabízí? 1. Jednorázový prodej nového i starého zboží 2. Internetový obchod zdarma 3. Jednoduché ovládání a administraci krámku 4. Nabízíme zboží všem návštěvníkům v centrálním katalogu 5. Nadstandardní propagaci zboží 6. Optimalizaci pro vyhledávače (SEO) 7. Služby pro firmy a zavedené e-shopy Chcete-li začít s internetovým prodejem, ale nemáte desítky tisíc korun na vlastní technické řešení e-shopu, ani se nechcete mořit s open-source systémem, jsou Krámky to pravé pro vás. Veškeré technické aspekty e-shopu nechte na nás a věnujte 100 procentní pozornost samotnému prodeji. www.kramky.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:18
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat