Diskuse na téma Nejlepší filmové hlášky

02. 08. 2011 | Zábava

"Neplatíš, nepřepínej" (Knoflíkáři), "Dorynko nemohlo by se spláchnout nádobí? Jistě! Ať se spláchne (Léto s kovbojem), "Je to rebel!" (S čerty nejsou žerty) aj. Jaká je ta vaše nejoblíbenější filmová hláška?

Meghan 02.08.2011

Kde udělali soudruzi z NDR chybu?” z filmu Pelíšky od režiséra Jana Hřebejka.Nejlepší.

Meghan 02.08.2011

Kde udělali soudruzi z NDR chybu?” z filmu Pelíšky od režiséra Jana Hřebejka.Nejlepší.

Ondro Meghan 18.08.2011

kde udelali soudrozi z NDR chybu ? ..srileli zavalky dovzduchu ..:Pelišky

Omlouváme se, filmová hláška z Knoflíkářů je samozřejmě: Neživíš, tak nepřepínej :))

Gába 02.08.2011

„A nyní zjistíme, zda-li je přítomen hliník. ” „Hliník se přestěhoval do Humpolce! ” Klasika z Marečku, podejte mi pero

ombre 02.08.2011

Spadlo Ti to, Máchale. Hm, asi vítr.

miki 02.08.2011

Jedeme zkratkou pánové, je to sice dál, ale zato horší cesta.

MIKI miki 02.08.2011

TO JE ZE SNEZENKY A MACHRI

Katka 02.08.2011

Zase králík, se z toho pobleju! - Aby ses neposral! Slunce, seno...

zalanda 02.08.2011

Táto, ty jsi se zul? - Ale, jenom trošku...

Anna 02.08.2011

prof. Hrbolek: Hliník je stále nepřítomen. Mužík: Hliník se vodstěhoval do Humpolce! prof. Hrbolek: Mě to ale nezajímá, kde je. To ať tak si vyřídí s kolegou třídním. Já mu píšu "nepřítomen".

Milča 02.08.2011

Jak si to představuješ, člověče?! Tolik práce... A tady u nás! Vždyť nám zničíš dobrou pověst! (S čerty nejsou žerty) <3

Anna 02.08.2011

prof. Hrbolek: Nepotěšil jste mne, ale ani já vás nepotěším.

mika 02.08.2011

„Táto, mlátila tě někdy tvoje maminka?" Ne, jenom ta tvoje."

Lucka 02.08.2011

Dědictví aneb kurvahošigutntag: Vašu pi.. jsem taky neviděl a věřím, že ju máte.

Anna 02.08.2011

profesor Janda: A vy ste odkud? pan Plha st.: Z Kojčic u Pelhřimova. profesor Janda: A na koho se jdete zeptat? pan Plha st.: Na syna. Plha. profesor Janda: Aha, tak to je dvojka. pan Plha st.: Dvojka. paní Plhová: Dvojka. Tak Dem. pan Plha st.: S pánem bohem. paní Plhová: S pánem bohem.

Anna 02.08.2011

profesor Janda: A vy ste odkud? pan Plha st.: Z Kojčic u Pelhřimova. profesor Janda: A na koho se jdete zeptat? pan Plha st.: Na syna. Plha. profesor Janda: Aha, tak to je dvojka. pan Plha st.: Dvojka. paní Plhová: Dvojka. Tak Dem. pan Plha st.: S pánem bohem. paní Plhová: S pánem bohem.

danka 02.08.2011

Ecce Homo Homolka: Jestli si ten fotbal neprosadíš, tak si u mě mrtvej muž.

Anna 02.08.2011

prof. Janda: Máte úhel beta. Kroupa st.: No to nemám.

Betka 02.08.2011

Složenky, vy krávy zelený, nenažraný. (Kolja)

Anna 02.08.2011

profesorka: Když nevíte, tak to máte říct a ne tady stát a mlčet jako dudek. Jak se jmenujete? Dudek: Dudek.

GITA 02.08.2011

Sejdeme se za 15 minut - já nemám hodinky - tak za 20 - Jedna ruka netleská


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:45
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat