Diskuse na téma Kde jsme byli o víkendu

Jak strávíte tento víkend? Vyrazíte do přírody s rodinou nebo na koncert či festival? Napište nám, jak strávíte, nebo jste strávili víkend! Fotky jsou vítány :)

Fialová Monika 02.05.2015

Divadlo Studio Dva představení Evita, špička. Pokud máte rádi divadla, tak je to dobrý tip :-)

Darka Fialová Monika 04.05.2015

v divadle jsme nebyli ani nepamatuju....vezmu celou rodinu manžela a děti a zajdeme. Akorát jak moc dopředu se ve Studiu Dva lísky kupují? čeká se dlouho?

Helena Fialová Monika 09.05.2015

Evitu jsme viděli, a super! a moc se těšíme na Smolíkovi, už máme s manželem koupené lístky.

Jana Helena 30.06.2015

Dobrý den, jak se Vám líbili Smolíkovi? Doporučila byste? Vyrážím v pátek na Letní scénu Vyšehrad na Kutloch, představení pod širým nebem jsou super!

Helena Jana 26.02.2016

Smolíkovi se nám moc líbili a byli jsme tam ještě na Evitě, která byla taky skvělá. Nechám si ráda doporučit :-)

Markéta Sim. 23.06.2015

kdo neví co o víkendu, doporučuju procházku se Strašidelnou Prahou - www.strasidelnapraha.cz , mají zábavné procházky kombinované se spoustou informací o Praze. Naše děti byly nadšené a já s manželem jsme se taky pobavili a dověděli něco nového. Moc fajn to bylo...

Kilča Markéta Sim. 25.06.2015

pro jak staré děti procházky jsou?

Markéta Sim. Kilča 21.07.2015

ono mamí těch procházek víc, určitě se dá vybrat i pro malé :-)

Jana 30.06.2015

Dobrý den, jak se Vám líbili Smolíkovi? Doporučila byste? Vyrážím v pátek na Letní scénu Vyšehrad na Kutloch, představení pod širým nebem jsou super!

JanaU 16.07.2015

Minulý týden jsme byli na Okoři a tento víkend pojedeme do Velkých Popovic na prohlídku pivovaru. Tatínek už se moc těší na "tekutý chléb" a dcerka na živého kozlíka Oldu :-) Napíšu, jak jsme si to tam užili :-)

Markéta Sim. 21.07.2015

úprava - pro Kilču: ono mají procházek na výběr víc, určitě se dá vybrat i pro malé :-).

JanaU 07.08.2015

Tak výlet do Velkých Popovic jsme si moc užili. Ladův kraj je opravdu moc hezké místo, kam vyrazit. Krásná příroda, ideální pro pěší turistiku, a to nejen takhle v létě. Zastávka v místním pivovaru byla příjemným zpestřením. Zvlášť takhle v létě, kdy nám sklepní prostory dodaly energii na další putování :-) Určitě se tam zase někdy vrátíme. No a příští týden se chystáme na pár dní na Lipno.

Zuzka 31.08.2015

Teď jsem četla, že od září bude hrát v Evitě Ondřej Sokol, limitovaný počet představení, docela mě to láká...

Johana Zuzka 24.09.2015

Už jsem jí viděla. Myslím tím Evitu s Radkou Fišarovou a Ondřejem Sokolem. Nejprve se mi moc nechtělo, ale byla jsem nadšená. Radka byla jako Evita suprová!!! Byla jsem překvapená, jak Ondřej Sokol krásně zpívá! Vřele všem doporučuji!

Žaneta Johana 26.02.2016

jestli máte ráda muzikály, tak bych Vám doporučila Hello Dolly ve Studiu dva, která se mi moc líbila. Viděla jsem ji kdysi v Karlíně, ale tohle je úplně jiné zpracování, vtipné, svižné, mohu vřele doporučit!

konatovka 31.08.2015

Tentokrát to byl víkend ve znamení praní prádla a žehlení a protože jsou stále tropy, netroufla jsem si jít sportovat - nordic walking, asi bych z toho vedra zkolabovala, i když mívám s sebou pití.*1*

Bela 26.06.2016

Já bych ráda někam jela, ale nějak mi došla inspirace. Mám pocit, že jsme už všechno objeli.

Gabka Bela 29.06.2016

Tak to jsme dvě, já už mám taky nápady úplně vyčerpané. A nevím kde najít pořádnou inspiraci.

Anna 19.07.2016

Tak holky jedině něco co není všude. Třeba u Brna v Boskovicích je westernové městečko. Dávám i odkaz, aby jste se podívaly, jestli vás to bude zajímat. www.westernove-mestecko.cz

Gabka 27.07.2016

Ale to zní dobře, o tom jsem neslyšela. Stránky vypadají lákavě, řeknu o tom doma a uvidíme, jak to dopadne. Ale myslím, že se do westernu v Boskovicích podíváme.

Anna Gabka 30.07.2016

Tam by se vám mohlo líbit si myslím. Pro děti je to určitě super strávený den. možná víkend, pokud se tam rozhodnete ubytovat.

terka 28.07.2016

My jsme se minulý víkend vrátili z firemního teambuildingu - byli jsme v rožnově pod radhoštěm, pěšky jsme šli na radhošť a pustevny a pak 16 km na koloběžkách až k chatě...všichni byli pak utahaní jako koťata :) A tento víkend máme s přítelem jen pro sebe a pojedeme do Luhačovic. Máme objednaný wellness pobyt v hotelu Alexandria a už se moc těším. Minulý víkend byl dost hektický a tento týden jsme se s přítelem pořádně nepotkali, byl pořád dlouho v práci, tak na sebe aspoň budeme mít čas. Navíc má být hezké počasí, tak vyjdou i procházky po kolonádě :)

pechova 31.07.2016

O víkendu jsme byli v jihočeským kraji na rozhledně U JAKUBA ve Valtínově. Otevřeli zde letos nový zábavně naučný lesopark a vstup je zdarma. Moc pěkně řešeno ostatní na www.ceskakanadalesopark.cz

Gabka 01.08.2016

No mě to láká a co se vám tam líbilo nejvíc?

Gabka 01.08.2016

No mě to láká a co se vám tam líbilo nejvíc?

Anna 01.08.2016

Mě nejvíc zaujalo rýžování zlata. To byl docela dobrý zážitek, který jen tak nezaziješ :)

Maarie 01.11.2016

poslední víkend,jak bylo pekne jsme byli v lanovem parku Abyss v Praze. Vyrádili jsme se jako malí a bavilo nás to. Hned, jak na jare otevrou jdeme znovu.

Naďa Maarie 09.11.2016

My byli v Národním divadle v Praze a bylo to super.

patricie Naďa 02.12.2016

jo jo já se o prázdninách přestěhovala do Prahy a k narozkám jsem dostala předplatné do Národního divadla, tak budu chodit za kulturou, už se těším, v ND jsem nikdy nebyla.

Mnada 24.05.2022

Kdo nevíte kam když je třeba zrovna škaredě určitě zajeďte do https://www.galerieharfa.cz/ v pražských Vysočanech. Kdo jste z okolí tak to rozhodně stojí za to, naše děti úplně milují jejich dinopark a dá se tam i skvěle najíst a nakoupit.

Kristy Mnada 02.06.2022

Jojo, musím teda uznat, že ten dinopark galerie harfa je fakt skvělej. Naše děti to tam milují. Kolikrát je tam vezme chlap a já si jdu po nákupech. Je to fajn, když je to tak vše v jednom.

Pavlata Mnada 28.04.2023

My se tam teď chystáme s dětma na čarodějnické odpoledne, mají tam tyhle akce vždycky perfektně přichystané :)

Mnada Mnada 29.04.2023

Haha my tam jdeme taky :-) vždycky to tam je super a děti se zabaví :-)

Alice5 Mnada 30.04.2023

My po dlouhé době jedeme na prodloužený víkend za rodičema, ale tu galerii určitě omrkneme. Z dinoparku by se naše malá zjančila :D

Merci 24.05.2023

My jsem teďka byly na prodlouženém víkendu, jak byly ty státní svátky, u kamarádky v Ostravě, tak jsme tam navštívili Zoo a ještě nás děcka přemluvily na Dinopark kousek od Ovy, ale musím říct, že to tam bylo super, vyšlo nám počasí, děcka se zabavily, dinosauři jsou dobře zpracovaní a líbilo se tam i nám. :)

Raketka Merci 25.05.2023

A jak je to daleko prosím Vás? Dá se tam dojet a zaparkovat v pohodě autem nebo je lepší MHD?

Merci Merci 07.06.2023

Ano dá se tam dojet jak autem tak i MHD, my jsem s parkováním problém neměli. Je to cca 20-30 minut od Ovy v Doubravě. :) Určitě se tam podívejte, za nás lepší auto, děcka na zpáteční cestě podřimovaly. :D Stojí to za to. :)

Sára 25.05.2023

Ahoj, chystáme se na týden do Prahy s manželem a syny, můžete mi prosím dát nějaké typy co se dá v Praze navštívit s 6 letými kluky?

Iveta Sára 30.05.2023

My v Praze milujeme dinopark v OC Galerie Harfa, navštěvujeme ho pokaždé když do Prahy zavítáme, bydlíme kousek za Prahou. Mám holku a kluka (7 a 5 let) a moc se jim tam líbí. Modely dinosaurů jsou moc pěkné, navíc je tam i pěkné hřiště a virtuální realita z té jsou nadšené :-). Pohodlně zde zaparkuješ ještě si můžeš i něco koupit. Přidám Ti sem rovnou odkaz ať se můžeš podívat jak to tam vypadá https://www.dinopark.cz/cz/praha .


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:40
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:00

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat