Diskuse na téma Výbavička do postýlky

Ahoj, přemýšlím, že bych si pořídila kompletní výbavičku do postýlky, abych to nemusela shánět po jednom. Kde byste doporučili vybírat?

Alizee 27.12.2023

Koukněte na https://www.bejbycentrum.cz/ mají super výběr kvalitních věcí pro děti ;)

Alča 20.02.2022

Mně se povedlo sehnat takovouhle pěknou výbavu, kde bych řekla, že je všechno co budu potřebovat https://www.sleepee.cz/vyhodne-sady/sada-royal-baby-s-kosikem-ocean-mint-zavinovacka-zdarma/

Helča Alča 25.02.2022

Nad tím Mojžíšovým košíkem taky přemýšlím ale nejsem si jistá jestli ho využiju. Máho tu některá z maminek, že by jste mi napsaly, zda je lepší ho mít nebo ne?

Miri Alča 26.02.2022

Já jsem si ho nekupovala, ale dostala jsem ho od rodičů a je to super věc pokud nemáš postýlku v každé místnosti ;). Cokoliv jsem v domě potřebovala udělat, uařit, uklidit, tak jsem měla malou v košíku a brala jsem ji všude s sebou.

Helča Alča 27.02.2022

A může v tom košíku dítě být delší dobu ? Je to na to dělané ?

Miri Alča 02.03.2022

Samozřejmě, to má třeba sleepee, tak tam je plnohodnotná a kvalitní matrace ;) takže to je jak kdyby spinkalo v postýlce.

anastaziaa 30.11.2021

Já mám moc hezkou výbavičku od české firmy Kulišárny

Aneta 14.01.2021

Měli jste v postýlce mantinel hned od začátku nebo jste dávali až později?

miška4 Aneta 17.01.2021

Já jsem měla, kvůli zimě od zdi :-)

Aneta Aneta 21.01.2021

Děkuju za odpověď, objednala jsem si soupravu s nebesami an tom Go baby, mají to moc krásné a líbí se mi, že je to česká výroba, tak se těším až budu mít postýlku komplet :-)

miška4 Aneta 22.01.2021

Taky jsem neodolala a mám tu soupravu s nebesami :-)

miška4 24.11.2020

Já jsem si výbavičku vybrala na gobaby.cz mají velký výběr a dobré ceny

Mnada miška4 24.11.2020

Díky za tip, mají to moc pěkné

miška4 miška4 25.11.2020

V pohodě, za málo, já už ji používám pro druhé mimi a vydrží určitě i pro další

Soňa 23.11.2020

Taky jsem si právěže řekla, že objednám celou výbavu a nebudu to kupovat po jednom. Chtěla bych mít na postýlce i kapsář, tak bych chtěla nějakou, ke které bude aby to k sobě všechno ladilo.

Mnada Soňa 24.11.2020

Kapsáře na postýlku mi taky přijdou jako dobrá věc, když je pěkný tak to i hezky postýlku zútulní


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:18
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat