Diskuse na téma Pomůžeme Vám ve Vaší finanční situaci

20. 04. 2010 | Peníze a právo

Nabízím přivýdělek z domu.Firma Vám bude 2 roky spořit na Váš spořící účet a ještě si vyděláte a navíc získáte odměny..Samozdřejmě pro to musíte něco udělat.A to najít jen 4 zájemce,kteří budou chtít aby jim firma spořila. Vše je podložené smlouvou.Napište si o bližší info na-martina1047@seznam.cz

hana 01.03.2011

Dobry den, dovoluji si zde nabidnout privydelek. Vse je zdarma bez podvodu a poplatku. Osobne vyzkousene. Pro vice informaci si piste na 33hanka@email.cz *1*

Katka 20 15.10.2010

Dobrý den, jen jsem se chtěla podělit o dobrou zkušenost a spolupráci s SOS DLUHY. Našla jsem je na seznamu.cz. Podle toho, co mi paní Dudková říkala, která se mnou jednala a pomáhala řešit zrovna můj problém, se zabývají konkrétní situací člověka, co má finanční problémy. Ať jsou jakékoliv. Nejvíce se mi líbilo, že se opravdu starali, o všem dávali vědět a hlavně si neberou peníze předem. Doufám, že někomu můj příspěvek pomůže.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
14 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat