Diskuse na téma Pomůžeme Vám ve Vaší finanční situaci

20. 04. 2010 | Peníze a právo

Nabízím přivýdělek z domu.Firma Vám bude 2 roky spořit na Váš spořící účet a ještě si vyděláte a navíc získáte odměny..Samozdřejmě pro to musíte něco udělat.A to najít jen 4 zájemce,kteří budou chtít aby jim firma spořila. Vše je podložené smlouvou.Napište si o bližší info na-martina1047@seznam.cz

BERTHAUD 09.09.2022

Bonjour, Je vous envoie ce message pour vous proposers nos services. Nous sommes un groupe d'investisseurs privé GARCIA FINANCES Monaco , ayant l'agrément d'octroi des crédits personnels, commerciaux et professionnels. Je vous invite également prendre la peine de vérifier notre légitimité. CHURCHILL CAPITAL Filiale de Monaco Cabinet d’Investissement et de prêts Numéro RCI : 04S04218 vérifiable sur https://www.rci.gouv.mc/rc/ (site officiel du répertoire national du Commerce et de l'Industrie de l'Etat de Monaco)) Adresse : Boulevard Charles III, 98 000 Monaco Ceci étant, quelques soient vos besoins de crédit, quelques soient vos projets à financer, quelques soient le montant du crédit professionnel dont vous avez besoin pour votre entreprise, nous restons la solution de proximité.E-mail : berthauderic@outlook.fr

tomas 08.09.2022

You can get a loan easily without unnecessary paperwork. We will lend you from 50,000 to 50 million CZK Contact me for each part up to 50,000,000 CZK You will not only get a more favorable rate, but above all the certainty that if you lose your job or fall ill, thanks to my loan you will not be without money. Email: tomasblahuta057@gmail.com

tomas 08.09.2022

Půjčku získáte snadno bez zbytečného papírování. Půjčíme Vám od 50 000 do 50 mil. Kč Kontaktujte mě pro každou část do 50 000 000 Kč Získáte nejen výhodnější sazbu, ale především jistotu, že pokud přijdete o práci nebo onemocníte, díky mé půjčce nebudete bez peněz. E-mail: tomasblahuta057@gmail.com

albert 08.09.2022

Nabídka finančního daru pro vaše nové projekty roku Dobrý den, paní, pane, jsem jednotlivec, který nabízí půjčky mezinárodně. S kapitálem, který bude použit na poskytování krátkodobých a dlouhodobých půjček mezi jednotlivci v rozmezí od 30 000 do 5 000 000 Kč všem vážným lidem, kteří jej skutečně potřebují, je úroková sazba 3 %. Finanční půjčky, půjčky na nemovitosti, investiční půjčky, půjčky na auta, osobní půjčky. Jsem připraven uspokojit své zákazníky maximálně do 2 dnů po obdržení poptávkového formuláře. Velmi vážná zpráva, takže nikdo nemusí vážně zdržovat květen E-mail: albert1960@email.cz

Zelenkova Eva 30.08.2022

Jedinečná nabídka půjčky Potřebuješ půjčku? už se nemusíte bát, nabízíme projektové půjčky, podnikatelské půjčky, osobní půjčky, konsolidační půjčky a další. Pro více informací nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu a whatsApp zelenkovaeva11@gmail.com +420602851014

Descamper 25.08.2022

Nabídka úvěru Nabízím půjčky bez protokolu v rozmezí od 5 000 do 12 000 000 eur všem vážným lidem s úrokovou sazbou 02% ročně. Kontakt: kimdescamper@gmail.com

Clara 19.08.2022

Nabídka půjčky bez protokolu Nabízím mezinárodní půjčky mezi jednotlivci v krátkodobém i dlouhodobém horizontu v rozmezí od 2 000 do 5 000 000 eur všem vážným lidem ve skutečné nouzi. Kontaktní e-mail: claranoter@gmail.com

albert 18.08.2022

Získejte nejlepší finanční půjčku za nízké úrokové sazby, které se po celou dobu splácení půjčky nemění. Úroková sazba od 3 %. Můžete žádat o půjčku až do výše 10 000 000 Kč. V případě schválení půjčky okamžité vyplacení finančních prostředků. Garantuji vám férové ​​a spolehlivé jednání. Půjčku můžete využít i na konsolidaci svých současných dluhů. Tato nabídka platí pro celou ČR. Email albert1960@eamil.cz

Lepen 13.08.2022

Výjimečná nabídka půjčky Bez protokolu poskytujeme půjčky ve výši 2 000 až 12 000 000 EUR po maximálně 48 hodinách se sazbou 02 %. Kontakt: claralepenz@gmail.com

Laura 10.08.2022

Nabídka úvěrů a financování Jsme připraveni financovat všechny spolehlivé investiční projekty a poskytnout půjčky v rozmezí od 4 000 do 20 000 000 EUR bez protokolu se sazbou 02%. Kontakt: laurabettery@gmail.com

Laura 04.08.2022

Nabídka půjčky do 24 hodin Nabízím půjčky bez zbytečných úvěrů v rozmezí od 5 000 do 17 000 000 € s rozumnou sazbou 02% všem vážným lidem. Kontakt: laurabettery@gmail.com

Nicole Perdu 25.06.2022

Rychlá a efektivní půjčka Půjčka na splacení dluhu nebo na zaplacení účtů nebo na zahájení nového podnikání? Půjčka na financování vašeho projektu? Nabízím zajištěné úvěrové služby v libovolné výši s úrokovou sazbou 2%. Můžete žádat o půjčku od 30 000 Kč do 50 000 000 Kč. Moje půjčky jsou rychlé a snadné. Kontaktujte mě ještě dnes a získejte potřebnou půjčku. Zaručuji rychlé a profesionální jednání. Pro více informací o této půjčce mě prosím kontaktujte na: E-mail: perdunicole574@gmail.com

cap bohuslav 30.05.2020

Jsem čestný a vážný člověk, mám obrovský kapitál a mám zájem pomáhat lidem, kteří si nemohou dovolit svůj projekt, a pomáhám vážným a čestným lidem, kteří mohou tuto půjčku splatit v běžném čase. To vám umožní úzce spolupracovat s mým notářem na postupech použitých k dokončení této transakce. Nabízím krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé půjčky od 30 000 do 30 000 000 Kč a více. Moje refundace se provádí s úrokem 3%. Neváhejte mě kontaktovat pro více informací moje e-mailová adresa: capbohuslav555@gmail.com

Karla 29.06.2018

O co přesně jde u toho pětného dokupu nemovitosti?

Lenka 27.06.2018

Děkuji za tip. Koukala jsem, že je u Edox výše až 2 000 000 Kč.

Mandy 27.06.2018

A proč i neprodáš se společností http://www.nemovitostnaleasing.cz? Pak v ní můžeš zůstat bydlet na základě NS… To si myslím, že je docela fajn situace.

Stanislava 14.06.2018

Potřebuji docela rychle prodat byt. Prosím o konkrétní doporučení spolehlivé relalitky, která to zvládne v daném termínu. Předem moc děkuji.

Anička Stanislava 15.06.2018

Do měsíce jsme měli prodávno s http://www.edoxreality.cz/ Měli jsme také zálohu za prodej. Oni mají totiž přímo už zájemce tedy kupce. :o) + ještě musím ocenit diskrétnost. Když k nám přijeli, tak neměli označené auto a nebyl rozruch mezi sousedy.

Lenka Anička 20.06.2018

Slyšela jsem, že pokud nestihnou prodat v sjednanou dobu, takže sami nemovitost odkoupí.

Anička Lenka 23.06.2018

Ano, to je pravda. A nebo je možnost - pokud člověk na peníze spěchá - vzít si bezúročnou půjčku na nemovitost.

Majka 31.05.2018

No, zatím ještě ně, ale protože mi http://www.nemovitostnaleasing.cz/ za mou nemovitost dala víc, než jsem potřebovala, tak mi docela dost zbylo, což mám jako základ ke spoření, abych mohla realizovat výkup.

Erika 30.05.2018

Dobrý den, v případě této otázky, bych přímo kontaktovala společnost - http://www.nemovitostnaleasing.cz Přeci jen je to otázka docela specifická a oni jsou asi nejvíce erudovaní odpovědět…

Alena 09.05.2018

Jj, už jsem to na jejich stránkách našla… Jak to ale je v prípadě, kdy od nemovitost na leasing nezvládneš realizovat ten odkup?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat