Diskuse na téma Káva

Zajímalo by mě kolik šálků kávy je podle vás v pořádku za den vypít ? Je fakt, že piji kvalitní kávu, kdy nepřidávám ani cukr ani mléko, ale přijde mi, že co jsem přišla na chuť zrnkové, čerstvě upražené kávě, tak není den, kdy bych si ji byla schopna odříct. Takže moje otázka zní jestli jsou v pořádku 3 - 4 šálky kávy ?

Gabriela 25.03.2021

Tak on není přímo problém sehnat tento druh kávy, ale spíš aby byla dobrá a taky pokud je čerstvě upražená dělá taky hodně ;)

Majki636 15.03.2021

Jaké kávě dáváte přednost ? Hrozně bych chtěla vyzkoušet třeba takovou ethiopskou kávu nebo guatemalskou, ale vůbec nevím kde by tady ty cizokrajné kávy mohli mít dobré.

Milena 03.03.2021

zalezi na cloveku a krevni skupine-krevni skupina A by mela obcas uplne na par dni kavu vyradit a vubec nepit ji moc!

Klára 03.03.2021

Upřímně si myslím, že když člověk pije kvalitní zrnkovou kávu a né tu míchanou žbrundu s mlékem, tak je to jedině ku prospěchu ;)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete řešit poměrně závažný problém, jenže navzdory své obvyklé rozhodnosti se ocitnete v koncích – jako byste měli v hlavě dva hlasy, které vám oba radí dobře, jenže oba úplně opačně. Na něco takového nejste zvyklí, většinou máte své priority jasně dané. A tak vám nezbude nic jiného, než ve svém nitru najít kompromis, nebo si necha... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:51
30 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat