Diskuse na téma Káva

Zajímalo by mě kolik šálků kávy je podle vás v pořádku za den vypít ? Je fakt, že piji kvalitní kávu, kdy nepřidávám ani cukr ani mléko, ale přijde mi, že co jsem přišla na chuť zrnkové, čerstvě upražené kávě, tak není den, kdy bych si ji byla schopna odříct. Takže moje otázka zní jestli jsou v pořádku 3 - 4 šálky kávy ?

Klára 03.03.2021

Upřímně si myslím, že když člověk pije kvalitní zrnkovou kávu a né tu míchanou žbrundu s mlékem, tak je to jedině ku prospěchu ;)

Milena 03.03.2021

zalezi na cloveku a krevni skupine-krevni skupina A by mela obcas uplne na par dni kavu vyradit a vubec nepit ji moc!

Majki636 15.03.2021

Jaké kávě dáváte přednost ? Hrozně bych chtěla vyzkoušet třeba takovou ethiopskou kávu nebo guatemalskou, ale vůbec nevím kde by tady ty cizokrajné kávy mohli mít dobré.

Adéla Majki636 15.04.2021

Tak to se podívej na výběr, co má eshop upraženo :) to budeš mít radost jestli si milovník kávy stejně jako já :)

Gabriela 25.03.2021

Tak on není přímo problém sehnat tento druh kávy, ale spíš aby byla dobrá a taky pokud je čerstvě upražená dělá taky hodně ;)

Linda Gabriela 18.04.2021

To taky není težké jenom člověk musí hledat ;). Skvěle fungují na eshopu upraženo, kde mají neskutečný výběr káv z různých koutů světa a hlavně jsou známí tím, že je čerstvě praží :)

Simča 27.04.2021

Když bych chtěla vyzkoušet kávu, kde je jemně cítit čokoláda nebo mandle, tak jakému druhu by to odpovídalo ? :)

Haňule 29.04.2021

Jsou i kávy, které mají ovocný podtón?

Gabriela Haňule 17.05.2021

Podívej se na www.uprazeno.cz. Mají tam velký výběr zrnkové kávy a když se podíváš na chuťové profily, tak podle toho by si měla najít to, hledáš ;)

Haňule Haňule 25.05.2021

Byla by si mo schopna doporučit i druh, který to je ? :)

JanaB 15.11.2023

Musím pit bez kofeinu že zdravotních důvodů, dřív jsem pila 4 - 5 denně, kyselosti jsem si odrovnala zaludek.

Lenule 24.11.2023

Na coffeespot beru pravidelně bez kofeinu a někdy nepoznám rozdíl ve srovnání s normální kávou. Manžel od nich pije nekyselou.

Denisavaa 24.11.2023

NinaC podle mě ano, piji 3 kavičky denně.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

54 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:22
34 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:17
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat