Diskuse na téma Změna dodavatele elektřiny - nová smlouva

19. 03. 2021 | Peníze a právo

Ahoj, chtěla bych se tu poradit ohledně změny dodavatele elektřiny, kamarádka mi radila ať použiju na netu nějakou kalkulačku, ale já tomu moc nerozumím a hlavně tomu ani moc nevěřím, že by to něco vypočítalo v můj prospěch. Nechci pak taky aby mě furt někdo po telefonu naháněl, takže jsem si říkala, že to zkusím zeptat se tady jestli byste mi prosím poradili ke komu levnějšímu s elektřinou, plyn u nás není a vše jen přes elektřinu. Byla bych ráda za doporučení někoho stabilního a levného. Za tipy budu moc vděčná na koho se podívat, děkuji :-)

Tereza včera 12:48

Asi nejjednodušší budete mít, když jim napíšete a necháte si udělat nějakou nabídku s vaší spotřebou a pak uvidíte sama kolik budete s nimi schopna ušetřit :-) ono to bude asi dost individuální :-) jinak se změnou nám Europe Easy Energy pomohli, v podstatě celou administrativu udělali za nás.

Tereza 31.03.2021

Tak to po mě chcete vážně moc Katto :D to už si fakt nepamatuju, na čísla hlavu fakt nemám, ale v řádu několika tisíců určitě pokud budu brát elektřinu s plynem dohromady :)

Katta Tereza 08.04.2021

Tak to zní celkem dobře a pomohla vám firmy s vyřizováním nových smluv případně? Nejsem si jistá, že bych to sama dala dohromady.

Tereza 26.03.2021

My už nějakou dobu máme plyn a elektřinu pod Europe Easy Energy, přepis z původního dodavatele zvládli bez potíží a s cenami jsme spokojený. Myslím si, že kdybychom zůstali na čem jsme původně byli, tak bychom platili teď daleko víc :)

Katta Tereza 31.03.2021

Díky Terezo za doporučení, můžu se zeptat kolik jste u nich byli schopni tak nějak přibližně ušetřit? :-)

Lenka 24.03.2021

Ahoj Katto, chápu tvoje obavy z veřejných porovnávačů, na druhou stranu ti to dost může usnadnit výběr na koho se obrátit.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete řešit poměrně závažný problém, jenže navzdory své obvyklé rozhodnosti se ocitnete v koncích – jako byste měli v hlavě dva hlasy, které vám oba radí dobře, jenže oba úplně opačně. Na něco takového nejste zvyklí, většinou máte své priority jasně dané. A tak vám nezbude nic jiného, než ve svém nitru najít kompromis, nebo si necha... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:51
30 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat