Diskuse na téma Pralinky

08. 04. 2021 | Prosím o radu

Od jakého výrobce máte rádi čokoládu ? Ráda bych vyzkoušela nějaké lepší pralinky.

Tereza 06.09.2021

Jestli chcete lepší pralinky a celkově věci z čokolády, tak na to doporučuju čokoládovnu Janek :)

Eliška 28.04.2021

Pralinky DonCoco objednávám dost často, protože s nimi obdarovávám členy rodiny, když mají svátek a narozeniny a ono je to pořád něco. Každopádně jsem ráda, že jsem tím vždycky všechny uspokojila a bonboniéry si všichni chválili.

Jitka H. 25.04.2021

Myslím že je to super na každou příležitost pro kohokoliv :-) zanedlouho budu vymýšlet pro manžela, tak zvažuju že mu to objednám :-)

Anička 25.04.2021

Ahojky, ano já objednávala mamince ke svátku tu jejich pralinkovou bonbonieru a je fakt vynikající, za ty peníze to stojí :-)

Kačí 24.04.2021

Ahoj, koukala jsem na doncoco.cz myslím že dárek na poslední chvíli takové mlsání je fajn. Něčím sladkým se nikdy nic nezkazí :-) Jsou ty pralinky dobré?

Linda 22.04.2021

Výrobců je hodně, každému chutná něco jiného a mě osobně nejvíc oslovily pralinky od doncoco :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
5 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
20 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat