Diskuse na téma Rozdíl mezi kávou robusta a arabica

08. 04. 2021 | Prosím o radu

Najdu tu někoho zkušenějšího, kdo ochutnal jak robusta, tak arabica kávu ? Zajímal by mě jaký je mezi nimi chuťový rozdíl ? Mám ráda spíše slabší kávu, tak budu ráda, když mě nasměrujete která se přibližuje k mé chuti :).

vladka 21.12.2023

Nekyselou jsem měla a je teda výborná, ostatní jsem ještě nezkoušela, ale musím už něco objednat.

Andri 10.12.2023

Podívej se na coffespot, ta naše nekyselá - ta je moc dobrá, jemná, měla jsem odtud i s příchutí čokolády, švestek, taky dobrá, lahodná.

JanaP Andri 20.12.2023

Já jsem zkoušela bez kofeinu, nemůžu teď klasiku, ale můžu doporučit :)

Hanka 17.05.2021

Dala jsem holky na vás a objednala si ten jejich degustační balíček a jedna je lepší než druhá https://www.uprazeno.cz/degustacni-balicek-kav-kolem-sveta-P/

Jarka Hanka 25.05.2021

Která ti tak chutná nejvíc ? :)

Jarka 29.04.2021

Jak píše Jana, lepší kávu jsem nikdy nepila, oceňuji ten výběr a hlavně to, že praží kávu dle objednávek, což je taky chváli hodné.

Jana 27.04.2021

Tak robusta je silnější a arabica naopak jemnější :). Jestli máš ráda slabší kávu, tak se podívej na uprazeno.cz kde mají kávy z různých koutů světa


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:18
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat