Diskuse na téma Rozdíl mezi kávou robusta a arabica

08. 04. 2021 | Prosím o radu

Najdu tu někoho zkušenějšího, kdo ochutnal jak robusta, tak arabica kávu ? Zajímal by mě jaký je mezi nimi chuťový rozdíl ? Mám ráda spíše slabší kávu, tak budu ráda, když mě nasměrujete která se přibližuje k mé chuti :).

vladka 21.12.2023

Nekyselou jsem měla a je teda výborná, ostatní jsem ještě nezkoušela, ale musím už něco objednat.

Andri 10.12.2023

Podívej se na coffespot, ta naše nekyselá - ta je moc dobrá, jemná, měla jsem odtud i s příchutí čokolády, švestek, taky dobrá, lahodná.

JanaP Andri 20.12.2023

Já jsem zkoušela bez kofeinu, nemůžu teď klasiku, ale můžu doporučit :)

Hanka 17.05.2021

Dala jsem holky na vás a objednala si ten jejich degustační balíček a jedna je lepší než druhá https://www.uprazeno.cz/degustacni-balicek-kav-kolem-sveta-P/

Jarka Hanka 25.05.2021

Která ti tak chutná nejvíc ? :)

Jarka 29.04.2021

Jak píše Jana, lepší kávu jsem nikdy nepila, oceňuji ten výběr a hlavně to, že praží kávu dle objednávek, což je taky chváli hodné.

Jana 27.04.2021

Tak robusta je silnější a arabica naopak jemnější :). Jestli máš ráda slabší kávu, tak se podívej na uprazeno.cz kde mají kávy z různých koutů světa


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat