Diskuse na téma Jaký filtr vody

27. 04. 2021 | Prosím o radu

Máte někdo doma filtr na pitnou vodu? Chceme si ho nechat napojit, ale nevíme jaký vybrat, aby byl opravdu kvalitní. Budu ráda když se podělíte o zkušenosti. Díky

Mnada 28.04.2021

Doporučuju obrátit se na firmu https://www.dionela.cz/ my je kontaktovali s rozborem vody a oni nám na základě toho poradili jaký filtr pro nás bude nejlepší. Už ho máme skoro rok a jsme moc spokojení

Kiska Mnada 29.04.2021

Aha a to máte fitr, který se dá namontovat pod linku? A jak dlouho ten filtr vydrží? Nevíte taky, kde ty filtry vyrábí? Četla jsem, že by se člověk měl vyhnout filtrům dováženým z Číny apod.

Mnada Mnada 30.04.2021

Máme ho pod linkou, vydrží rok, potom se musí regenerovat. Prubežně si vodu kontrolujeme lakmusovými papírky, které jsme dostali k filtru. Jinak je to česká výroba, proto jsme ho kupovali právě od téhle firmy.

Kiska Mnada 30.04.2021

Tak to je super, děkuju za odpověď. Hned jim píšu zprávu a co nejdříve objednáme, abych to konečně nemusela řešit.

Mnada Mnada 01.05.2021

Není vůbec za co, jsem ráda, že jsem mohla pomoct ;)

anastaziaa 28.04.2021

My jsme se před půl rokem přesťehovali a zjistili jsme, že kvalita vody je tady oproti tomu, kde jsme doteď žili strašná takže taky vybíráme filtr, ale nevíme od koho je opravdu kvalitní a účinný...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat