Diskuse na téma Koupě erotické hračky

01. 05. 2021 | Prostě sex

Hele a co vám na to vaši parnetři řekli, když jste si koupili nějaké pomůcky ?

Tereza 27.11.2022

Mému příteli to nevadí, občas sám navrhne ať nějakou použijem :-)

Kiska 03.03.2022

Já se k tomu docela dlouho odhodlávala a jsem teď fakt ráda, že jsem se konečně rozhoupala..už objednávám další hračičku :-))

Hanča Kiska 29.06.2022

Je to najednou hned o něčem jiném že? Taky jsem se dlouho styděla partnerovi něco navrhnout a ani nevím proč. :-)

Renča 27.12.2021

Jak to máte s hračkami u chlapů ? Mají taky nějaké ?

Milena Renča 04.01.2022

Můj přítel má umělou vagínu co dostal ode mě k narozeninám ;)

Simona 01.12.2021

Používáte na hračky i dezinfekce nebo je stačí umývat mýdlem ?

Kajka Simona 02.12.2021

Určitě je potřeba dezinfekce, protože zároveň i chrání a udržují materiál toho vibrátoru.

Denisa Simona 08.12.2021

Taky doporučuju dezinfekci, když se podíváš na e-kondomy, tak tam jich mají fakt hodně.

Simona Simona 26.12.2021

Už jsem si nějaké pokoupila. Jsem ráda, že o tom vím, protože jsem o tom neměla ani páru, že je potřeba vibrátory takhle ošetřovat.

Irena 07.11.2021

No jistě. Každej chlap má rád experimenty v posteli. Ten můj teda extra :)

Vendy 04.10.2021

A kterej chlap by kladně neocenil něco nového v posteli? :-D Ten můj už se mě ani neptá a sám mi objednal masážní hlavici na e-kondomech :-D Také jsem měla hroznou radost :-D

Kajka Vendy 16.10.2021

Heeej, tak to máš super :) Můj chlap mě taky pořád něco kupuje. Já jsem z toho tak nadšená. Ten sex je s hračkama úplně o něčem jiným. A teda taky nakupujeme na e-kondomy. Za mě nejlepší shop.

Rachel 16.09.2021

Holky, těch hraček je tam tolik... to je hrozný, ani jsem si neuměla vybrat :D No... Nakonec jsem vsadila na osvědčenou klasiku a koupila si tento vibrátor https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/vibe-therapy-zest-ruzova. A jsem z něho nadšená :) Doporučuju.

Majda 18.08.2021

Mám stejnou zkušenost. Pořídila jsem si tento https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/womanizer/satisfyer-pro-plus-vibration a jsem s ním spokojená moc. Absolutně nadšená.

Irena Majda 16.11.2021

Nooo, tento womanizer vypadá faaakt dost luxusně :) Jak jsi s ním spokojená? Taky uvažuju, že bych si ho koupila :)

Majka Majda 22.12.2021

Já ho dostanu od manžela k vánocům :-P Dáváme si každoročně takové dárečky. Jemu jsem udělala erotický balíček. A vybírala jsem teda na e-kondomy. Jejich nabídka je fakt nejlepší :)

Peta Majda 30.01.2022

Jako já teda musím říct, že ty e-konodmy jsou super shop. Byla jsem velmi mile překvapená jejich diskrétním doručením.

Majda Majda 26.02.2022

Holky, máte od nich zkušenost s tou virtuální realitou. Mýho chlapa to hooodně zaujalo, tak hledám info :)

Romana 31.05.2021

Co womanizer ? Nemáte některá ? Docela mě to láká, protože mám zatím samé hračky, co jsou určené do vagíny, ne na klitoris, tak přemýšlím, že bych to vyzkoušela.

Silva Romana 02.06.2021

Womanizer mám a je to jedna z mála hraček, se kterou se fakt pokaždé udělám. Přijde mi, že ho má snad každá a zatím jsem nenarazila na žádné negativní hodnocení, což naprosto chápu

Míša 04.05.2021

Jo tak to by mě taky zajímalo jak je to jinde, protože já jsem svou první hračku dostala od partnera :D

Silva Míša 05.05.2021

Když jsem se seznámila s přítelem, tak už jsem nějaké hračky měla, takže úplně v pohodě. Teď naposledy jsem si třeba koupila tady toho fešáka www.e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/dualni-vibratory/irresistible-desirable-black a nic mi na to neřekl :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat