Diskuse na téma Koupě erotické hračky

01. 05. 2021 | Prostě sex

Hele a co vám na to vaši parnetři řekli, když jste si koupili nějaké pomůcky ?

Míša 04.05.2021

Jo tak to by mě taky zajímalo jak je to jinde, protože já jsem svou první hračku dostala od partnera :D

Silva Míša 05.05.2021

Když jsem se seznámila s přítelem, tak už jsem nějaké hračky měla, takže úplně v pohodě. Teď naposledy jsem si třeba koupila tady toho fešáka www.e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/dualni-vibratory/irresistible-desirable-black a nic mi na to neřekl :)

Romana 31.05.2021

Co womanizer ? Nemáte některá ? Docela mě to láká, protože mám zatím samé hračky, co jsou určené do vagíny, ne na klitoris, tak přemýšlím, že bych to vyzkoušela.

Silva Romana 02.06.2021

Womanizer mám a je to jedna z mála hraček, se kterou se fakt pokaždé udělám. Přijde mi, že ho má snad každá a zatím jsem nenarazila na žádné negativní hodnocení, což naprosto chápu

Majda 18.08.2021

Mám stejnou zkušenost. Pořídila jsem si tento https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/womanizer/satisfyer-pro-plus-vibration a jsem s ním spokojená moc. Absolutně nadšená.

Irena Majda 16.11.2021

Nooo, tento womanizer vypadá faaakt dost luxusně :) Jak jsi s ním spokojená? Taky uvažuju, že bych si ho koupila :)

Majka Majda 22.12.2021

Já ho dostanu od manžela k vánocům :-P Dáváme si každoročně takové dárečky. Jemu jsem udělala erotický balíček. A vybírala jsem teda na e-kondomy. Jejich nabídka je fakt nejlepší :)

Peta Majda 30.01.2022

Jako já teda musím říct, že ty e-konodmy jsou super shop. Byla jsem velmi mile překvapená jejich diskrétním doručením.

Majda Majda 26.02.2022

Holky, máte od nich zkušenost s tou virtuální realitou. Mýho chlapa to hooodně zaujalo, tak hledám info :)

Rachel 16.09.2021

Holky, těch hraček je tam tolik... to je hrozný, ani jsem si neuměla vybrat :D No... Nakonec jsem vsadila na osvědčenou klasiku a koupila si tento vibrátor https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/vibe-therapy-zest-ruzova. A jsem z něho nadšená :) Doporučuju.

Vendy 04.10.2021

A kterej chlap by kladně neocenil něco nového v posteli? :-D Ten můj už se mě ani neptá a sám mi objednal masážní hlavici na e-kondomech :-D Také jsem měla hroznou radost :-D

Kajka Vendy 16.10.2021

Heeej, tak to máš super :) Můj chlap mě taky pořád něco kupuje. Já jsem z toho tak nadšená. Ten sex je s hračkama úplně o něčem jiným. A teda taky nakupujeme na e-kondomy. Za mě nejlepší shop.

Irena 07.11.2021

No jistě. Každej chlap má rád experimenty v posteli. Ten můj teda extra :)

Simona 01.12.2021

Používáte na hračky i dezinfekce nebo je stačí umývat mýdlem ?

Kajka Simona 02.12.2021

Určitě je potřeba dezinfekce, protože zároveň i chrání a udržují materiál toho vibrátoru.

Denisa Simona 08.12.2021

Taky doporučuju dezinfekci, když se podíváš na e-kondomy, tak tam jich mají fakt hodně.

Simona Simona 26.12.2021

Už jsem si nějaké pokoupila. Jsem ráda, že o tom vím, protože jsem o tom neměla ani páru, že je potřeba vibrátory takhle ošetřovat.

Renča 27.12.2021

Jak to máte s hračkami u chlapů ? Mají taky nějaké ?

Milena Renča 04.01.2022

Můj přítel má umělou vagínu co dostal ode mě k narozeninám ;)

Kiska 03.03.2022

Já se k tomu docela dlouho odhodlávala a jsem teď fakt ráda, že jsem se konečně rozhoupala..už objednávám další hračičku :-))

Hanča Kiska 29.06.2022

Je to najednou hned o něčem jiném že? Taky jsem se dlouho styděla partnerovi něco navrhnout a ani nevím proč. :-)

Tereza 27.11.2022

Mému příteli to nevadí, občas sám navrhne ať nějakou použijem :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat