Diskuse na téma Čím ošetřit poraněnou kůži ?

Nemáte zkušenost s nějakým přípravkem, co je určený na domácí ošetření poranění kůže a aspoň trošku tlumí bolest ?

Alizee 01.09.2023

Mně se osvědčila pryskyřicová mastička Abilar, je výborná na všechny drobnější poranění včetně popálenin. Všechno se po ní rychle hojí, nosím ji s sebou na každou dovču.

Kikina Alizee 23.10.2023

Tak jsem ji zkusila a vážně účinkuje skvěle, všechno se rychle zacelí a hojí bez problému, díky za super tip :-)

Lenka 28.06.2021

Když ho máte vyzkoušený, tak neštípe na té poraněné kůži ?

Jitka 29.05.2021

Nevím o jaké poranění přesně jde, ale zkus se podávat tady na ty stránky www.hemacut.cz jestli tam je něco z toho na co ten přípravek potřebuješ.

Jarus Jitka 01.06.2021

Aha, tak to vypadá velice dobře. Máš s ním zkušenost ?

Jitka Jitka 01.06.2021

Ano mám, hemacut sprej jsem koupila v lékárně když si manželnepěkně popálil ruku o gril. Taky to pro mě byla novinka když mi ho magistra dala, protože jsem používala konkrétně na popálení klže úplně něco jiného, ale tady je rozdíl v tom, že i urychluje hojení.

Jarus Jitka 24.06.2021

Na co všechno je tady ten sprej určený ?

Jitka Jitka 25.06.2021

Když se podíváš přímo na stránky hemacut spreje, tak to tam mají vypsané. Je jak na odřeniny, řezné rány, tak i na popáleniny. Urychluje hojení, tlumí bolest a má spoustu dalších benefitů, jako třeba, že se dá použít i pro děti.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Očekávejte náročný týden, ale s velkým potenciálem pro růst a rozvoj. Budete se cítit motivováni pracovat na svých cílech a ambicích a to vám poskytne silný pocit směru a jistoty.Na pracovišti můžete čekat nové příležitosti, nové... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

90 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
142 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat