Diskuse na téma Problém s usínáním

Mám poslední dobou velký problém usnout, hledala jsem nějaké přírodní řešení a našla jsem bylinné kapsle Dreamly, nemáte s tím někdo zkušenost?

Žaneta 03.06.2021

Taky hledám nějaký přírodní řešení, párkrát jsem zkusila prášky na spaní a už nikdy víc...

Mnada 01.08.2021

Já si kupuju https://www.naturevia.cz/e-shop/nervova-soustava/sleepnox-forte-5/ jsou to bylinný extrakty takže nic návykovýho a fakt teď spím jak mimino

Mirka 30.07.2022

Doporučuju vyzkoušet sleepgreen, který mají na topvet.cz. Užívám ho už nějakou dobu, pravidelně a o bolestech hlavy jistou dobu nevím.

Ella Mirka 29.08.2022

Přiznám se, že já jsem zkoušela docela dost přípravků na podporu spánku a lepšího usínání. A nic mi nepomohlo tak, jako ten https://www.topvet.cz/doplnky-stravy/bylinne-extrakty-tobolky/60996-sleepgreen. Ten je výborný na tyto problémy.

Anka Mirka 02.10.2022

Já se teda přiznám, že se spánkem bojuju opravdu hodně dlouho :( A že jsem toho už zkusila. No, zkusím i ten sleepgreen. Po jaké době jsi pocítila, že to zabírá?

Ilona Mirka 02.11.2022

Hele, já jsem to zkusila. brala jsem to několik dní a jsem s pohodě. Teď si ten sleepgreen vezmu, když cítím, že bych mohla mít s usínáním problém...

Emma 30.11.2022

Jojo, já se teda připojím :) Ten sleepgreen je jediný doplněk, který mi pomohl s mými problémy se spánkem. A že jsem s ním teda bojovala fakt dlouho :/ Bylo to opravdu nesnesitelné, byla jsem vyčerpaná, zkusila jsem toho celou řadu... ale až tento bylinný extrakt mi pomohl.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

54 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:22
34 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:17
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat