Diskuse na téma Nábytek do ložnice

16. 06. 2021 | Hypotéka

Pěkný den, pomalu ale jistě si vybavujeme domeček a vzhledem k tomu, že jsem ráda, že jsme se s manželem zbavili veškerého ikea nábytku, který jsme sice měli několik let, ale už to prostě není ono a docela mě oslovil nábytek z masivu. Nejde mi až tak o cenu, jako o kvalitu a celkové zpracování. Takže můj dotaz zní, zda víte o nějaké firmě, která se tímto zabývá a byla by nám schopna udělat nábytek do ložnice dle požadavků popřípadě pokud mají i své návrhy, tak bych se nebránila.

anastaziaa 31.03.2022

Skvělá je česká firma Nábytek Mikulík máme s nima moc dobrou zkušenost a mají partnerský prodejny po celý republice.

Renata anastaziaa 21.04.2022

A máte od nich celou ložnici?

anastaziaa anastaziaa 26.04.2022

Jojo včetně skříně. Máme od nich i kuchyň

Renata anastaziaa 28.04.2022

Paráda, moc díky

Mahulena 11.01.2022

Já tady v tomhle obchodě nakupuji jak elektro tak už i nábytek.Za mě je to super obchod.

Andrejka 30.11.2021

To já teď momentálně řeším elektro, protože toho potřebuju koupit víc a nevím jestli vzít všechno přes okay ? Nemáte tady s tím eshopem zkušenost ?

Terka Andrejka 06.12.2021

Zkušenost tady s tím eshopem mám a byla jsem velmi spokojená.

Andrejka Andrejka 27.12.2021

Jak dlouho jim trvalo než věc expedovali ?

Milena Andrejka 04.01.2022

Tady s tím eshopem zkušenost nemám, ale odkud jsem pořizovala většinu spotřebičů tak je tady ten eshop https://www.orava.eu/cz/cs/

Markéta 23.10.2021

Komplet ložnici máme Mikulíka. Doporučuju kouknout na jejich nabídku www.nabytek-mikulik.cz

Mirka Markéta 25.10.2021

S jakým dřevem pracují ?

Karolína 05.09.2021

Tím, že jsme si od nich nechali dělat ložnici, tak jsme si k ní automaticky vzali matraci, která nám byla doporučena. Dostali jsme dle požadavků doporučení tady na tu a odhadli to naprosto perfektně www.jelinek.eu/eshop/matrace/ortopedicke-lamelove-matrace/p/matrace-sara-komfort

Simona Karolína 29.09.2021

Taky chceme novou matraci, ale vůbec teda nevím jakou mám vzít tvrdost a jak si poskládat, aby nám vyhovovala a byla lepší než tu co máme.

Karolína Karolína 06.10.2021

Když jim zavoláš na tu jejich info linku, tak ti poradí :) sestra taky nevěděla jakou matraci má vzít, tak si tam radši zavolala :)

Simona Karolína 07.10.2021

Fakt ? Tak toho určitě využiju, protože bych za ty peníze nerada koupila něco, co mi prostě vyhovovat nebude.

Simona 04.09.2021

Nemáte od Jelínka i matrace, že by jste mi poradily s výběrem ?

Barča 06.08.2021

Mohla bych vědět jak se pohybují cenově ? Nebo dělají i cenové kalkulace ?

Majki636 Barča 02.09.2021

Cena se odvíjí od toho, jaký nábytek si vybereš, nejde takhle plácnout cenu, ale předběžnou kalkulaci ti udělají. Máme ve výrobě ložnici a když jsme to celé dávali dohromady, tak nám řekli na jakou částku všechno přijde :)

Majki636 28.07.2021

Návrhy mají opravdu úžasné ! Jsem ráda, že jsem se ozvala, protože tady tu firmu vůbec neznám a bůh ví jestli bych na ni vůbec narazila. V pátek se jedeme podívat do Brna na jejich prodejnu, kde budu zjišťovat víc informací a domlouvat se dále.

Renata 07.07.2021

Nechám ti tady Majko přímo odkaz na to, co nabízejí www.jelinek.eu/nabytek-z-masivu. Máme od tét firmy ložnici, s tím, že jsme si vybrali návrh Mia, kde proběhly ještě nějaké menší úpravy, aby to bylo přesně podle našich představ, s čímž teda neměli vůbec žádný problém a po doladění všech detailů nám vypracovali 3D návrh.

Karolína 05.07.2021

Jestli si projížděla internet, tak ti to určitě našlo firmu Jelínek. Nechávali jsme si od nich v loňském roce dělat obývací stěnu a letos je v plánu i ložnice. Návrh nám zpracovali přesně podle našich požadavků a celkově s takovým přístupem a ochotou personálu jsem se ještě nesetkala. Byli jsme na showroomu v Brně, kde nám podali spoustu informací a domlouvali se s námi na podrobnostech.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Očekávejte náročný týden, ale s velkým potenciálem pro růst a rozvoj. Budete se cítit motivováni pracovat na svých cílech a ambicích a to vám poskytne silný pocit směru a jistoty.Na pracovišti můžete čekat nové příležitosti, nové... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

90 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
142 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat