Diskuse na téma Přírodní kosmetika

Máte někdo zkušenost s touhle kosmetikou https://eshop.nobilis.cz/ líbí se mi že je česká a měla by být čistě přírodní. Díky za odpovědi

Dáša 28.10.2023

Já bych chtěla něco s šetrným složením co dokáže zpevnit pleť, hodně s tím teď bojuju a nic mi nezabírá…

emilka Dáša 29.10.2023

Já to mám stejně, ať si na obličej namažu cokoliv stejně mám pocit, že je to úplně jedno. Pleť mám pořád úplně povolenou a už se cítím i blbě když se směju mezi lidma, protože to je nejvíc vidět jak mám tu pleť povolenou jak se mi tvoří několik vrstev vrásek kolem pusy :-/

Mirka88 Dáša 20.11.2023

Já od té doby co jsem objevila živý kolagen od Nezestarni.cz tak už ani nic jiného na vrásky nepotřebuju Mám od nich kolagen Face a živý kolagen v kapslích, obojí je přírodní a podle mě úplně zázračné, přestaly mě bolet i kolena kromě toho, že mi úplně omládla pleť :-)

Šárina 30.03.2023

Bělíte si někdo zuby doma? Co byste poradili? Hledám něco účinného bez peroxidu, děkuju :)

miška4 Šárina 31.03.2023

Já používám bělící pásky od toothy.cz zkus na to kouknout, bělí to výborně :)

Katka 30.03.2022

Zkuste českou bio kosmetiku Snopek, mají čistě přírodní složení, bez konzervantů atd a ta kosmetika je fakt skvělá.

Vanda Katka 01.04.2022

To se mi líbí, zkusím ji, díky

Katka Katka 01.05.2022

Určitě zkus, mně fakt moc vyhovuje.

Jonny 01.03.2022

Objednávám přírodní kosmetiku na milujubio.cz je tam obrovský výběr..

Alice 28.12.2021

Já nakupuju přírodní kosmetiku na milujubio.cz je tam super výběr a skvělé značky :-)

Aneta 14.12.2021

Skvělá je kosmetika Iuvenio, teď jsem si od nich dokoupila ještě tenhle peeling https://www.iuvenio.com/restart/ a momentálně mám pleť nejlepší jakou jsem kdy měla :-) mamce jsem tam na vánoce koupila dárkovou sadu :-)

Nikola Aneta 18.12.2021

To vypadá fakt dobře, děkuju

Aneta Aneta 19.12.2021

Není zač, tak snad ti bude vyhovovat

Nikola 30.11.2021

Hledám přírodní kosmetiku která je opravdu účinná na vrásky, nějaké tipy?

Veronika 27.08.2021

To je skvělá kosmetika, jedna z mála která je opravdu od základu přírodní.

Lena Veronika 30.08.2021

No právě, proto jsem si ji vybrala

Nina 01.08.2021

A ty krémy na opalování jsou dobrý? Ochrání?

Sandra Nina 22.08.2021

Já je používám letos celý léto a jsem s nima moc spokojená, mám pro sebe i pro naši malou a super.

Lena 12.07.2021

Já už ji používám dlouho a rozhodně nebudu měnit, jsem maximálně spokojená. Používám od nich krémy, séra pro sebe a taky kupuju dětskou kosmetiku včetně opalovacích mlék

anastaziaa Lena 18.07.2021

Jo? No paráda, díky moc za odpověď

Lena Lena 29.07.2021

Není za co, věřím že budeš taky spokojená, mají fakt kvalitní kosmetiku a já navíc vždycky ráda podpořím českou výrobu

anastaziaa Lena 31.07.2021

To já právě taky, proto mě to zaujalo


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

69 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:18
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:14
45 Příspěvků
Poslední příspěvek 5:28

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat