Diskuse na téma Tip na dárek

27. 07. 2021 | Móda

Ahoj sdílejte prosím tipy na dárky pro ženy, už mi nějak dochází inspirace.

Laura 31.07.2021

Tak to se s dovolením připojím, vybírám něco pro mamku a už jsem v koncích :D

Lenča L. 02.08.2021

Já bych řekla, že krásný šperk nikdy nezklame, podle mě je to nejlepší dárek pro každou ženu :)

Denisa 04.08.2021

To je pravda, zkuste kouknout na https://www.hotdiamonds.cz/ mají krásný výběr stříbrných šperků

Tana Denisa 04.08.2021

Moc díky za tip, mají krásné šperky, doručují rychle?

Denisa Denisa 04.08.2021

Jojo hned, do dvou dnů jsem měla balíček doma :-)

Tana Denisa 04.08.2021

Tak to je super, už totiž vybírám dárek na poslední chvíli a moc se mi tam líbí jedny náušnice a přívěšek :) tak děkuju za odpověď

Denisa Denisa 04.08.2021

Není za co, ráda jsem poradila

Dominika 25.09.2021

Koukni se na nekupto.cz Já vždycky když ž nevím coby, tak kouknu tam a vždycky vyberu pěkný, originální dárek :-)

Aneta Dominika 29.09.2021

Já taky :-D nedávno mi nekupto.cz doporučila kámoška, a nestačím se divit co všechno tam je. super tipy na dárky :-)

Ája Dominika 30.09.2021

kdysi jsem kupovala hrneček se jménem ale zapoměla jsem kde, to je super bylo to z nekupto.cz super moc děkuju dlouho sem hledala různé dárky takhle pohromadě. Na vánoce to bude super, tam nakupovat:-) Moc věcí, pro různé lidi když každý má rád něco jiného třeba :-) Super

Aneta Dominika 30.09.2021

ano, začínám tam skupovat dárky na vánoce at to zase nedělám na posledné chvíli :-)

Markéta 19.10.2021

Letos bych mamce a sestře chtěla koupit náušničky. Zatím jsem se dívala na stránky Olivia a tam mají moc hezké šperky.

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pamatujte, že tak jako má – podle českého přísloví – každá mince dvě strany, tak i za každým problémem stojí více vysvětlení a více motivů. Občas máte tendenci na věci nahlížet jen svým okem, aplikujete na ně své postoje. A to je ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

45 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:59
81 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:34
17 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:24

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat