Diskuse na téma Problém s mastnými vlasy

Hodně mě trápí extrémně se mastící vlasy, už jsem zkoušela měnit šampony a nemýt si hlavu tak často ale nic mi nepomáhá. Mohla bych si mít vlasy klidně dvakrát denně kdybych chtěla mít vlasy ze který se nemusím stydět. Znáte to někdo, co vám pomohlo?

Maruška 27.12.2023

Poraďte prosím jakou kosmetiku na vlasy pravidelně používáte, co vám vyhovuje?

Tana Maruška 28.01.2024

Podívej se na Venira.cz mám od nich několik přípravků na vlasy a i doplněk stravy a nikdy jsem neměla vlasy hezčí a zdravější :-) taky se mi dřív víc mastily, ale teď je to o dost lepší.

Simca 25.11.2023

Nemýt tolik, dělejte si masáž hlavy, zajděte ke kadeřnici, mně pomáhá booster od tomas arsov. Když, tak si delejte culik, abyste tolik nemyla.

Adinka 15.11.2023

Ahoj, zkusit nemit každý den, čím víc myjete, tim vic se masti. Zkusit použít suchý šampon, séra, lásky na konečky, ale nedávat do celé délky vlasů, to je taky zatěžuje.

Vendy 27.10.2022

Někdy vlasům dělají zle chemické přísady co některé přípravky na vlasy obsahují. Doporučuju zkusit přírodní kosmetiku, co má khadi.

Lenka Vendy 05.11.2022

Na jaký druh vlasů se specializují?

Jarka 30.08.2021

Já jsem zkoušela šampon s jílem a nic moc teda.

Kamča 01.08.2021

Měla jsem tenhle problém a ještě i lupy, zkoušela jsem všemožné šampony a vodičky ale nic mi nepomohlo. Nakonec jsem zašla za odborníkem na Clinical Hair & Health a konečně mám krásný a zdravý vlasy i pokožku hlavy.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

11 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:40
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:34

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat