Diskuse na téma postel pro mimino

09. 08. 2021 | Prosím o radu

prosím podělte se se mnou kde jste kupovali dětské postýlky, a další vybavení do pokojíku:-)

Eva 23.08.2021

Stránka super, nedávno mě od nich přišla první objednávka :-) A super, rychlé dodání, kvalita fajn. A o cenách nebudu ani mluvit, bezkonkurenční :-)

Anna 22.08.2021

To víš že jsem přihodila i pár dupaček, když už sem tam objednávala, tak jsem neodolala, toho nikdy není dost :-D i pro sebe jsem kupovala třeba kojící podprsenku atak :-) A jinak pro malou jsem tam kupovala třeba vaničku, přebalovák, nebo židličku,, fakt hodně toho bylo :-)

Anna 14.08.2021

Já hodně koukala po netu a po obchodech. Ale nakonec jsem objednávala na postylky-vybaveni.cz mají příznivé ceny a super kvalita :-) Krásný nýbytek do pokojíku a strasně moc dalších věcí :-)

Ellikopecka Anna 16.08.2021

no to teda koukám, mají tam snad všechno do potřebuju nutně :-D aji to oblečení pro kojence vypadá moc pěkne a super ceny :-) Kupovala si tam i oblečení?

Anna Anna 24.08.2021

Jo pár věcí jsem tam taky přihodila, kvalita super :-)

Ellikopecka Anna 25.08.2021

Tak rozhodnuto, už jsem udělala objednávku, a myslím že né poslední :-D Teším se až dojde :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:03
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
12 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat