Diskuse na téma Zdravý životní styl

chtěli byste vypadat dobře,jste unavení a bez energie?Rada poradím.Kontak:martina.buckova@centrum.cz

Bára 28.12.2020

Berete preventivně vitamíny ? Zaznamenali jste některá třeba zlepšení, že nejste tolik nemocné ?

Andrejka 18.01.2021

Koupila jsem si vitamíny normálně na gigalekarna.cz které beru cca něco přes rok a jisté zlepšení je tam rozhodně znát, protože když pominu rýmu, tak jsem nijak víc nemocná nebyla.

Aranka 08.02.2021

Co se týká podpory imunity tak jsem spokojená s kouzelnými kapkami od Altaherby.

Laura 14.02.2021

Jak dlouho je potřeba je užívat, aby se imunita posílila?

Aranka 20.02.2021

Začínám je vždy užívat začátkem podzimu a nebývám vůbec nemocná.

Leona 22.02.2021

Pro děti na posílení imunity je výborný jejich sirup ze 14ti bylin.

Aneta Leona 02.03.2021

Altaherba má výborné doplňky i pro dospělé. Líbí se mi to složení, protože je šetrné a vždy když mají kluci nějaký problém, tak sáhnu po těch jejich doplňcích.

Dorota 24.02.2021

Jak malým dětem ho dáváte a jak dlouho se může podávat?

Leona 25.02.2021

Mám dvouletou dceru a šestiletého syna, oběma je dávám.

Ajunka 01.04.2021

Holky, nutně potřebuju radu. Máte některá zkušenosti s vitamínem D z woldoshop.cz? Jak jste sním spokojené? Pociťujete změnu?

Erikoska 02.04.2021

Woldoshop je super. Mají tam ty vitamíny v kapkách. Já beru kombinaci Decka a Kácka a super, vyhovuje mi to maximálně.

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

99 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:47
56 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
143 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat