Diskuse na téma Zdravý životní styl

chtěli byste vypadat dobře,jste unavení a bez energie?Rada poradím.Kontak:martina.buckova@centrum.cz

Anděla 23.01.2023

Já mám nejlepší zkušenosti s proteinovou dietou.Jenom piješ koktejly a jde to hezky dolů bez námahy.

Andrea 23.01.2023

Aha, to jsme nevěděla, že má nejméně sacharidů. Dobré tyto věci vědět.

Petra 25.01.2023

Kde bych takovou dietu koupila?Nikdy jsem nic takového vůbec nezkoušela.

Hana 25.01.2023

A je to i nejlepší na hubnutí, jde to s ketofit nejlépe dolů.

Petra 26.01.2023

A to sis koupila nějaký program nebo jak?

Anděla 31.01.2023

Takovou dietu koupíš na ketofit.Super kvalitní potraviny .

Petra 09.02.2023

Aha, děkuji za radu. Já to asi vyzkouším, abych se nastartovala.

Pavlína5 22.02.2023

Poraďte jaké užíváte přírodní doplňky stravy, chtěla bych něco s opravdu kvalitním složení, bez konzervantů, barvit a tak dále

Irena 22.02.2023

A ta ketofit to je nějaký program nebo si kupujete sami? Jak to funguje? A jak je to po zhubnutí?

Magda 26.02.2023

Já jsem měla tohle https://www.ketofit.cz/skvele-leto-4-tydny-jarni-hubnuti je to naprosto super program na zhubnutí.

Valinka Magda 01.03.2023

Já jsem teda od ketodiet neměla tento program, měla jsem ten medium a musím říct, že mi vyhovoval. Hlavně složení jídel. Ze začátku jsem měla trošku problém dodržovat pravidelná jídla, hlavně se snídaní jsem měla problém. No a během dne jsem se do jídla nutila, dost mě to zasytilo. Ale to jsou nepatrné překážky. Díky té dietě a jejímu režimu ta kila opravdu jdou dolů. Zdravě a hlavně efektivně.

Dana Magda 05.05.2023

Ten je moc fajn, taky jsem přešla ke KF a jsem s nimi moc spokojená. :) Ten 4 týdenní program si beru taky a pak si jen dokupuji na co mám chuť a vařím podle jejich receptů a paráda. Váha se pořád drží a cítím se skvěle. :)

Sárka 27.02.2023

Taky bych ráda začala užívat nějaké doplňky s přírodním složením, tak jestli máte něco vyzkoušeného budu ráda za sdílení.

Jitka 28.02.2023

Ahoj máte někdo rádi sport jako já.Tento rok jsem si řekla,že bych si domů koupila něco na cvičení.Pceji jenom ráda chodím cvičit ven a když je venku škaredě tak proč si nezacvičit i doma.

Patyna 28.02.2023

Já chci zkusit něco s hořčíkem, začala jsem hodně cvičit a prý je ho dobrý doplňovat tak jestli můžete poradit osvědčený doplněk budu ráda :-)

Andrea 01.03.2023

Já také sport miluji.Chodím běhat každý den k nám do lesa a ještě jsem si k tomu přikoupila domů rotoped.

Jitka 02.03.2023

A jaký sis koupila rotoped?Myslela jsem , že už se snad nic takového ani neprodává v dnešní době.

Andrea 05.03.2023

Tak mám tady tento https://www.fitham.cz/trinfit-vivo-b500i Ta jeho pořizovací cena není moc vysoká,ale mě to stačí.

Bety-tyna 23.03.2023

Kvalitní přírodní doplňky stravy si kupuju tady https://vitaslife.cz/ mám s nima fakt dobrou zkušenost.

Nikča Bety-tyna 27.03.2023

Moc se mi to líbí podle toho co tam píšou, co od nich užíváš na podporu imunity?

Iris 27.03.2023

Holky, chtěla bych se zeptat... cvičím, ale kila nejdou dolu tak rychle, jak bych si představovala... říkala jsem si, že bych zkusila proteinovou dietu. Hodně se tu doporučuje https://www.ketodiet.cz/. A já bych se ráda zeptala na to, jak vlastně funguje? Nebudu mít pocit hladu?

Alma Iris 26.04.2023

Ahoj Iris, ketodiet je naprosto dokonalý způsob, jak efektivně zhubnout a při dodržování správného jídelníčku si váhu i udržet :) Ta mě prostě ten nejlepší, dokonalý způsob hubnutí :)

Krista Iris 09.05.2023

Tahle dieta je skvělá. Taky jsem ji držela. A zhubla jsem s ní. Díky ní jsem získala jiný náhled na stravu. Teď po dietě jsem najela na LC stravu a musím říct, že takto mi to skvěle vyhovuje. Hodně kupuju jejich LC produkty. Ty mi chutnají moc.

Karla Iris 27.06.2023

Kristo, jak dlouho jsi tu dietu držela? A měla jsi jimi složený program nebo sis dietu sestavila sama?

Krista Iris 09.07.2023

Ahoj, já jsem měla jejich program a dokupovala jsem si produkty z jejich e-shopu https://www.ketodiet.cz/eshop/. A když jsem měla chuť, tak jsem třeba koktejl nahradila proteinovou tyčinkou. A super :)

Eliška Iris 07.08.2023

Ty ketodiet proteinové tyčinky jsou dokonalý. Měla jsem moc ráda jahodový v bílé čokoládě, ale ty už nedělají. Tak jsem si začala kupovat v tmavé a ty jsou teda naprosto božský :)

Alizee 30.03.2023

Já jsem si teď koupila takovou bylinkovou tinkturu na posílení imunity, je to moc fajn :))

Anife 28.05.2023

Ahoj holky,já jsi od jara koupila základní činky a podložku na cvičení od fitham.Musím říct,že jsem si cvičení velice oblíbila a manžel říkal,že vypadám velmi zdravě.Musela jsem samozřejmě také upravit stravu bez které to nejde.

Karla Anife 13.06.2023

Koukala jsem se na ten shop a co mě tam teda zaujala, to je ta jejich nabídka. Na sport tam mají snad opravdu vše. Měla bych dotaz... Kdybych si chtěla koupit běhací pás, poradí mi od nich někdo s výběrem? Nevíte? Nemáte zkušenost?

Erika Anife 14.06.2023

Hele, oni tam mají nákupního rádce, který tě naprosto skvěle provede výběrem a navede tě k tomu správnému kousku, který ti bude nejvíc vyhovovat.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat