Diskuse na téma deskové hry

20. 09. 2021 | Prosím o radu

Ahojky s přítelem rádi hrajeme deskové nebo karetní hry.. Nemáme jich zase tak moc. Některé nás baví, nekteré bohužel vůbec. Nechceme kupovat zajíce v pytli. A proto bych chtěla něco pořídit co se dá hrát ve více lidech a něco na doporučení co vás opravdu bavilo:-) budu ráda za tipy :-)

Šárka 28.02.2022

nejnovější karetní hra co teďka máme s přítelem je tady tato a je super https://shop.brainfaq.cz/p/kryci-jmena je to dost dobrá zábav:-)

Jolana Šárka 01.03.2022

Ta je super tu taky rádi hrajeme :-) a tedka jsem kupovala ještě výbušná koťátka ty jsou taky dost super:-)

Andrea 03.10.2021

JJ určitě, tedka naposledy jsme si pořídili tuhle https://shop.brainfaq.cz/p/saboter a je dost dobrá, moc nás baví :-)

evinamaluska Andrea 03.10.2021

jooo, koukala jsem na ni a dost mě zaujala, Takže si ji asi pořídím, snad nás bude bavit :-)

Alice Andrea 28.12.2021

Taky jsem tam letos nakoupila celkem dost her:-) je to super obchod i ty únikovky stojí za to:-) Máme s přítelem rádi tady tuhle zábavu, máme vyzkoušeno kde co :-)

Andrea 29.09.2021

čauko, já ráda nakupuju s přítelem na vánoce na brainfaq.cz mají tam i deskové únikové hry třeba, pokud máte ráni únikovky.. a stoustu dalších her, cokolik jsme si pořídili, vždycky nás to bavilo a líbilo se nám :-)

evinamaluska Andrea 02.10.2021

To zní zajímavě :-) Máš nějakou opravdu oblíbenou, kterou by si mohla doporučit ? :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

188 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:41
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:52
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:49

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat