Diskuse na téma deskové hry

20. 09. 2021 | Prosím o radu

Ahojky s přítelem rádi hrajeme deskové nebo karetní hry.. Nemáme jich zase tak moc. Některé nás baví, nekteré bohužel vůbec. Nechceme kupovat zajíce v pytli. A proto bych chtěla něco pořídit co se dá hrát ve více lidech a něco na doporučení co vás opravdu bavilo:-) budu ráda za tipy :-)

Andrea 29.09.2021

čauko, já ráda nakupuju s přítelem na vánoce na brainfaq.cz mají tam i deskové únikové hry třeba, pokud máte ráni únikovky.. a stoustu dalších her, cokolik jsme si pořídili, vždycky nás to bavilo a líbilo se nám :-)

evinamaluska Andrea 02.10.2021

To zní zajímavě :-) Máš nějakou opravdu oblíbenou, kterou by si mohla doporučit ? :-)

Andrea 03.10.2021

JJ určitě, tedka naposledy jsme si pořídili tuhle https://shop.brainfaq.cz/p/saboter a je dost dobrá, moc nás baví :-)

evinamaluska Andrea 03.10.2021

jooo, koukala jsem na ni a dost mě zaujala, Takže si ji asi pořídím, snad nás bude bavit :-)

Alice Andrea 28.12.2021

Taky jsem tam letos nakoupila celkem dost her:-) je to super obchod i ty únikovky stojí za to:-) Máme s přítelem rádi tady tuhle zábavu, máme vyzkoušeno kde co :-)

Šárka 28.02.2022

nejnovější karetní hra co teďka máme s přítelem je tady tato a je super https://shop.brainfaq.cz/p/kryci-jmena je to dost dobrá zábav:-)

Jolana Šárka 01.03.2022

Ta je super tu taky rádi hrajeme :-) a tedka jsem kupovala ještě výbušná koťátka ty jsou taky dost super:-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:04
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
87 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat