Diskuse na téma Mastné vlasy

Opravdu hodně se mi mastí vlasy, už jsem zkošela různé šampony a nic mi nepomáhá. Co vám pomohlo?

Alice 24.10.2021

Taky se mi hodně mastí vlasy a dělají lupy tak budu ráda za vaše tipy

Bety-tyna 27.10.2021

Tohle jsem taky řešila a moc mi pomohli na https://www.clinicalhair.cz/ udělají vám trichologické vyšetření, zjistí příčinu a potom už se to dá rychle vyřešit.

Alice Bety-tyna 31.10.2021

A jak to vyšetření probíhá?

Bety-tyna Bety-tyna 31.10.2021

To ti jenom jezdí takovou kamerkou po hlavě, není to nic nepříjemnýho :) píšou o tom na jejich webu

Dianadia 27.12.2023

A jakou kosmetiku na vlasy pravidelně používáte? Potřebuju něco na výživu co mi nebude mastit vlasy.

milka77 25.01.2024

Taky se mi vlasy snadno mastí, nemůžu si na ně dát nic výživného a to bych to fakt potřebovala. Tak jestli můžete něco doporučit bude to super :)

miška4 milka77 28.01.2024

Já si kupuju vlasovou i další kosmetiku od Venira.cz. Mám taky jejich kolagenový drink, podívej se na to, mají kvalitní přírodní produkty a já mám díky nim konečně husté a zdravé vlasy a o hodně hezčí pleť :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat