Diskuse na téma Pole dance

18. 11. 2021 | Kultura koníčky

Našla bych tady někoho, kdo dělá pole dance ? :)

Anežka 04.01.2022

Jasně :) dělám ho 6 let a je to moje závislost :)

NinaC Anežka 16.01.2022

Chtěla bych si koupit nové oblečení, ale nevím jakou značku vybrat. Chtěla bych, aby mi oblečení něco vydrželo a hlavně aby nějak vypadalo :) našetřila jsem si na to peníze, tak bych fakt chtěla kvalitu :) tak jestli se v tom trochu orientuješ, tak budu ráda za doporučení.

Anežka Anežka 17.02.2022

Tak jedna z nejlepších a nejkvalitnějších značek je Dragonfly. Je to česká značka, která se zaměřuje na pole dance a je radost to jejich oblečení na lekce nosit. Nejen, že krásně vypadají, ale i perfektně sedí.

Renča 04.02.2022

Jestli můžu tak se vám sem nacpu :). Taky jsem začala dělat pole dance tak bych byla taky ráda o něco chytřejší :)

Anežka Renča 04.03.2022

No tak jestli máš v plánu si kupovat oblečení na pole dance, tak doporučuju tady tu českou značku :) https://cs.dragonflybrand.com/

NinaC Renča 06.03.2022

Zamilovala jsem se do těch semiškových kompletů. Je potřeba je nějak udržovat ? Bojím se abych tady ten materiál rychle neodrovnala.

Dobrý den:) s oblečením dragonfly mám taky moc dobrou zkušenost. Je potřeba prát po každém cvičení takže peru často ale materiál super protože je stále jako když jsem koupila nové:)

Raketka Lindušenka 24.05.2022

Včera mi přišly z dragonflybrand.com kraťásky a jsem z nich teda nadšená. Sedí mi hezky a když je oblíknu tak krásně pohodlný

Lindušenka Lindušenka 27.05.2022

Dobrý den. Přesně tak, taky se cítím ve všem odtud pohodlně. Hlavně se mi líbí že oblečení nenasakuje potem a nepáchne když ze mě při yoze leje pot jako z konve

Blanka 16.09.2022

Moje kamarádka předcvičuje a je fakt dobrá :)

Lucka 30.05.2023

Zkoušela jsem to z hecu a teda měla jsem co dělat. No hezky to asi nevypadalo :D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59
33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat