Diskuse na téma Lupy a mastné vlasy

Byl jste někdo na Clinical Hair & Health? Mám problém s lupy a mastnými vlasy, už hodně dlouho a už si opravdu nevím rady a našla jsem tuhle kliniku tak by mě zajímaly vaše zkušenosti.

Majka 28.03.2023

Nechci zakládat znovu diskuzi tak se jenom připojím…budu taky ráda za vaše zkušenosti, děkuju :-)

Kikina 30.03.2023

Já s tím mám problémy už dlouho. Co já vyzkoušela přípravků a nic :-/

Alizee 31.03.2023

Tak koukněte na clinicalhair.cz specializují se na tyhle problémy a mně moc pomohli.

Cecilka Alizee 30.07.2023

A jak to tam řešili? Koukám, že tam dělají vyšetření vlasové pokožky o tom jsem už něco slyšela…pomáhá to?

Alizee Alizee 30.08.2023

Ano, udělají ti trichologické vyšetření aby zjisitli příčinu problému a díky tomu to můžou efektivně řešit, přečti si o tom vyšetření na jejich stránkách https://www.clinicalhair.cz/trichologicke-vysetreni/

Viki5 26.05.2023

Mně se nejen dělají lupy ale hlavně mě opravu hodně svědí kůže na hlavě, někdy je to až nesnesitelný. Zkoušela jsem nějaké hydratační šampony, ale nic moc :-(

anastaziaa Viki5 29.05.2023

A AbiCare šampon jsi zkoušela? Mě taky hodně svědila pokožka hlavy, dělaly se mi i trochu lupy ale nijak extrémně. Ale tenhle šampon mě zbavil obojího, tak ho vyzkoušej, dá se normálně koupit v lékárně :-)

Viki5 Viki5 30.05.2023

Ne tak ten jsem ještě nezkusila, tak se na něj zajdu zeptat. Jestli mě zbaví aspoň toho svědění tak budu úplně spoko :D díky moc :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

69 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:18
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:14
45 Příspěvků
Poslední příspěvek 5:28

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat