Diskuse na téma Dieta

Dobrý večer, zkoušela tu někdo z vás nějakou dobrou dietu, která zaručeně funguje?? Já jsem si říkala že bych nějakou zkusila.. nemám s tím ale vůbec žádné zkušenosti.. Poradíte?

Tak to mockrát děkuju za tip.. koukala jsem na tu ketodiet a dost mě zaujala .. Líbí se mi velký sortiment,.. a to držíš nějaký ten jejich dietní plán či co?? :-)

Katka alenacapkova45 23.04.2023

Ano, ano.. Dietní plán, to si myslím že je nejlepší když nevíš jak začít.. tady máš pěkně u těch dietních plánů rozpočítané porce na den a příprava je hoodně jednoduchá a nemusíš vymýšlet co vařit a zbytečně ztrácet čas :-) A hlavně nápoje, různé kaše nebo třeba i omelety nebo palačinky jsou vynikající.. všechno co jsem měla a kdy od nich ochutnala mi moc chutná. a i to dobře zasytí na dlouhou dobu :-)

alenacapkova45 alenacapkova45 24.04.2023

To je paráda :-) To jsi mě ted docela dost navnadila :-)Děkuji ti za to, nejspíš to zkusím a jsem zvědavá jestli mě to muže pomoct ...

Katka alenacapkova45 25.04.2023

Určitě o to bych se nebála, neznám nikoho kdo by tuhle ketodietu z ketodiet.cz měl a nefungovala.. :-)

Katka 17.04.2023

Já jsem dala před nedávnem na doporučení kámošky. A jsem s ní strašně moooc spokojenáá .. :-)))

alenacapkova45 Katka 18.04.2023

A prozradíš mi co je to za dietu, ráda vyzkouším všechno :-))

Katka Katka 21.04.2023

Je to konkrétně dieta od ketodiet.cz .. Rozhodně ti ji doporučuju zkušit.. opravdu nebudeš litovat:-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

63 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 26.4.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat