Diskuse na téma Dieta

Dobrý večer, zkoušela tu někdo z vás nějakou dobrou dietu, která zaručeně funguje?? Já jsem si říkala že bych nějakou zkusila.. nemám s tím ale vůbec žádné zkušenosti.. Poradíte?

Adriy 29.04.2024

Běžte do Ketofitu. Chutnal a vyhovoval mi nejvíc. https://www.ketofit.cz/zkusebni_balicek_proteinove_keto_diety/?gad_source=1&gclid=CjwKCAjw57exBhAsEiwAaIxaZmYfrD17vs4UezkfadmrBO6qZpVv6b5cKU_p3elNX7efLg9LSNiQaBoCn9kQAvD_BwE

Tak to mockrát děkuju za tip.. koukala jsem na tu ketodiet a dost mě zaujala .. Líbí se mi velký sortiment,.. a to držíš nějaký ten jejich dietní plán či co?? :-)

Katka alenacapkova45 23.04.2023

Ano, ano.. Dietní plán, to si myslím že je nejlepší když nevíš jak začít.. tady máš pěkně u těch dietních plánů rozpočítané porce na den a příprava je hoodně jednoduchá a nemusíš vymýšlet co vařit a zbytečně ztrácet čas :-) A hlavně nápoje, různé kaše nebo třeba i omelety nebo palačinky jsou vynikající.. všechno co jsem měla a kdy od nich ochutnala mi moc chutná. a i to dobře zasytí na dlouhou dobu :-)

alenacapkova45 alenacapkova45 24.04.2023

To je paráda :-) To jsi mě ted docela dost navnadila :-)Děkuji ti za to, nejspíš to zkusím a jsem zvědavá jestli mě to muže pomoct ...

Katka alenacapkova45 25.04.2023

Určitě o to bych se nebála, neznám nikoho kdo by tuhle ketodietu z ketodiet.cz měl a nefungovala.. :-)

Katka 17.04.2023

Já jsem dala před nedávnem na doporučení kámošky. A jsem s ní strašně moooc spokojenáá .. :-)))

alenacapkova45 Katka 18.04.2023

A prozradíš mi co je to za dietu, ráda vyzkouším všechno :-))

Katka Katka 21.04.2023

Je to konkrétně dieta od ketodiet.cz .. Rozhodně ti ji doporučuju zkušit.. opravdu nebudeš litovat:-)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

88 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
140 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat