Diskuse na téma Kde v Brně udělat svatební hostinu?

12. 01. 2012 | Svatba

Zdravím. Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s nějakým dobrým hotelem v brně, kde by se dala uspořádat svatební hostina asi tak pro 70 - 100 lidí ? Chtěla bych pokud možno někde v centru města a hlavně, aby tam byla příjemná obsluha. Děkuji za rady :)

Lenka 13.01.2012

Ahoj Verčo. No v Brně je spousta pěkných hotelů, je těžký si vybrat. Ale co se týče mě, tak se mi strašně líbí v hotelu Avanti. My tam míváme firemní večírky vždykcy, když jsou Vánoce, ale na svatbu by to tam bylo taky ideální. Prostředí krásné a hlavně příjemná obsluha.

Přidávám se hotel Avanti znám taky dobře, byla jsem tam už několikrát...jezdim tam hrozně ráda.Můžu jen doporučit...super tam je, ze tam mají i bowling a wellness...takže se to skvěle hodí třeba pro relax, firemní večírky apod...ale i pro svatební hostinu je to super..mají velký prostory a obluha je super :) ostatně tady se dočteš víc http://brno-hotel.hotelavanti.cz/konferencni-prostory/

Veron1ka 11.02.2012

Díky moc. na ty stránky jsem koukala a fakt je to tam krásné. Asi se tam po víkendu půjdu podívat a domluvit se, co a jak :) protože čas letí..oběhnu toho víc, ještě mi pár známých něco doporučilo. tak uvidím, jak to dopadne :)

Andrej.jka 02.03.2012

Jeee ahoj holky, tak tahle diskuze se mi zrovna hodí. Právě pomáhám kamarádce se svatbou a jednou z nevyřešených věci prozatim je svatební hostina...nemáme místo ani jídlo na hostinu vymyšlené.,...prostě nic. A potrebujeme někde v Brně právě. Takže hotel Avanti říkáte jo? Vím kde je, ale nikdy jsem v něm nebyla. Tak se tam asi zajdu podívat a omrknout to s kamarádkou a uvidíme co na to poví...ted se se svatbama nějak roztrhl pytel...jenom já furt nic :D >:(

Radecek8 05.03.2012

Zravím děvčata...tak souhlasím s hotelem Avanti, mají to tam opravdu pěkné..na svatbu jak dělané. Mrkni na jejich stranky http://brno-hotel.hotelavanti.cz/ a tam dolejs je videovizitka hotelu..je to lip videt nez na fotkách.

Veron1ka 05.03.2012

Určitě se tam zajdi podívat!! Já už tam byla tady na tohle doporučení. Měla jsem v záloze ještě dva hotýlky z Brna, co by mohly být, ale jak jsem vešla do Avanti, bylo to jasné :D Takže už máme vše zamluvené a teď už jen doladit detaily. Snad se tam bude všem líbit :)

Andrej.jka 14.03.2012

:) Oki zajdu se tam s ní podvíat..díky za radu....snad to bude ok..a uz si budem moc jednu věc škrtnout ze seznamu...a vymýšlet jídlo to bude taky sranda :). Mozná lepší, ze se nevdávám ja..nervy bych měla na dranc :D

Radecek8 Andrej.jka 21.03.2012

zajdi se tam v klidu podívat..a uvidíš /te . No mylsim ze dobrá volba..bude se vám tam libit. No však počkej az ty se budes jednou vdávat :D vy baby to desne resite :) to si uzijes :). Ale uz budes mít praxi, kdyz ted pomáhas zarizovat:)

Marťa 21.03.2012

Super svatba byla ve vile Stiassni.<3 Je to na Hroznové v Pisárkách. Bazén, zahrada obrovská...Nemělo to chybu.:-)

Andrej.jka 04.04.2012

To máš v poctatě pravdu.souhlasím kupovidu :D. Az ja jednou,jestli jednou, tak to videt vážně nechci. Zajdem se tam podívat. Tak díky za radu .

Jarrka Andrej.jka 04.05.2012

Taky souhlasím s hotelem Avanti. Moc pěkné a příjemné prostředí. Takže určitě neuděláš špatně. Mě se tam moc líbilo.

Karolína 12.09.2012

Ahoj. To děláte svatební hostinu v hotelu ? :) To je dobré? Známa se ted rozhoduje, kde udělat hostinu a taky neví. Jen se ptám, pač v hotelu jsem niky na svatební hostine nebla, tak mě to prijde zajímavé, ale treba je to super..ono taky asi zálezi na prostředí no

JarkaNe 11.10.2012

Ahoj tak já jsem byla na hostině v restauraci Thalie a bylo to fajn, příjemný prostředí a hlavně moc sympatická obsluha a to jsem tam byla poprvé, ale rozhodně ne naposled*1*

JarkaNe 25.10.2012

Jo ještě jsem zapomněla uvést kontakt, je to na Roosveltové ulici, lepší kouknout na web www.thalie.cz

Gertruda88 22.11.2012

Já mám taky zkušenosti s hotelem Avanti.Teda nebyla jsem tam na hostině,ale na konferenci *1* Prostory jsou tam moc hezké, takže bych tam klidně svatební hostinu udělala.A jídlo bylo taky výborný, navíc je to prakticky v centru města,ale ne zas u hlavní trasy,kde jezdí plno aut a trolejbusů. My tam možná budeme mít letošní firemní večírek, pokud bude ještě místo - přece jen už je skoro konec listopadu.

Džejna 22.11.2012

My byli na nádherné svatbě na kaskádě (http://www.golfbrno.cz/dalsi/kongresovy-sal.php) (není to sice v brně, ale je to z brna jen 15 minut) a měli to tam opravdu nádherné, ženil se tam přítelův spolupracovník a měli to moc krásné, až se jednou budu vdávat, tak bych to chtěla taky uspořádat tam :)

Karolkaa 04.12.2012

Holky a byla jste některá v avanti i ubytovaná?Potřebuju sehnat ubytování na tři dny v Brně, tak mě napadl i tenhle hotel. Nepotřebuju nic extra okázalého,ale hezký a čistý, zbytečně nepředražený pokoj.Na nějakých webovkách jsem narazila na jejich reklamu. Dívala jsem sem, že je to relativně kousek do centra i hromadnou dopravou, auto brát nebudu.

kristý Karolkaa 13.12.2012

Já bych v avanti ubytovaná letos na jaře.V Brně jsem byla na školení i s kolegyní a firma nám zařídila ubytování právě tam. Já byla spokojená, pokoj který jsme měli byl jednoduše,ale hezky zařízený, všechno čisté.Na jídlo jsme tam chodily jenom na večeři, pokud jsme zrovna nebyly někde v centru.Dostupnost z tama byla taky super, kousek od hotelu jsou zastávky tramvaje a vyloženě do centra je to asi 10 minut pěšky

Fidorka88 kristý 16.12.2012

Vážně? tak to je bezva. Tohle by se mi moc hodilo. my bychom asi měli plnou penzi, takže hlavně, aby to jídlo bylo dobré, na to je vždycky šéf docela háklivý. Jak ten dokáže seřvat některé číšníky, to je někdy docela zajímavé. Tak aby byl spokojený pro dobro všech :D ..Jinak jsem se dívala na fotky a ten hotel vypadá moc krásně !!! A nevíš, jestli se tam dá zajít i osobně, aby mě tam provedli, než to zamluvím? Nebo na mě nebudou mít čas? :-)

krista 17.12.2012

Mě se tam líbilo a chutnalo mi tam taky.No s tím provedením po hotelu ti asi neporadím, ale zkusila bych tam zavolat nebo zajít pokud jsi z Brna a zeptat se. Za to nic nedáš popravdě si myslím, že by s tím neměl být problém. A vy tam plánujete večírek nebo nějakou konferenci??

Fidorka88 24.12.2012

My tam máme konferenci na 3 dny, proto ta plná penze právě. No z Brna nejsem, ale mám tam cestu mezi svátky, takže se tam asi zastavím a zjistím co a jak. Byla by škoda toho nevyužít. Uvidím, co mi řeknou. Taky doufám, že už to na ten náš termín nebude plné, to by mě opravdu zklamalo :( Uvidíme, snad se zadaří :)

daska Fidorka88 25.12.2012

Tak zalezi na tom, kdy tam planujete tu konferenci.Ted se myslim v brne nic moc nedeje, tak by to mohlo byt v pohode.Myslim,ze ted nejsou ani zadne vetsi veletrhy na vystavisti. Taky asi zalezi na tom,kolik budete mit na konferenci lidi

Fidorka88 28.12.2012

Takže včera jsem byla v Brně. Zašla jsem do toho hotelu, že se poptám. No a už máme zamluvený termín a všechno je vyřízeno. Personál byl strašně příjemný a hlavně ochotný. Znám i hotely, kde bych některé lidi vyhodila na minutu. Teď už jen to oznámit šéfovi a doufejme, že budu pochválena a nebude žádný problém z jeho strany. Jinak už bych s tím snad sekla :D

tamca 30.12.2012

A co takhle restaurace Thalie, já jsem tam byla na dvou svatebních hostinách a pokaždé to bylo fajn

tamca 30.12.2012

A jinak vše okolo už máte zajištěné? Co fotograf? Pokud ne, tak můžu doporučit Kamila Jursu, nám fotil na svatbě a fotky nádhera a navíc nás čekalo i překvápko, ale to nechi prozradit-co kdyby :-P


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat