Diskuse na téma Kde v Brně udělat svatební hostinu?

12. 01. 2012 | Svatba

Zdravím. Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s nějakým dobrým hotelem v brně, kde by se dala uspořádat svatební hostina asi tak pro 70 - 100 lidí ? Chtěla bych pokud možno někde v centru města a hlavně, aby tam byla příjemná obsluha. Děkuji za rady :)

Karolína 12.09.2012

Ahoj. To děláte svatební hostinu v hotelu ? :) To je dobré? Známa se ted rozhoduje, kde udělat hostinu a taky neví. Jen se ptám, pač v hotelu jsem niky na svatební hostine nebla, tak mě to prijde zajímavé, ale treba je to super..ono taky asi zálezi na prostředí no

Andrej.jka 04.04.2012

To máš v poctatě pravdu.souhlasím kupovidu :D. Az ja jednou,jestli jednou, tak to videt vážně nechci. Zajdem se tam podívat. Tak díky za radu .

Jarrka Andrej.jka 04.05.2012

Taky souhlasím s hotelem Avanti. Moc pěkné a příjemné prostředí. Takže určitě neuděláš špatně. Mě se tam moc líbilo.

Marťa 21.03.2012

Super svatba byla ve vile Stiassni.<3 Je to na Hroznové v Pisárkách. Bazén, zahrada obrovská...Nemělo to chybu.:-)

Andrej.jka 14.03.2012

:) Oki zajdu se tam s ní podvíat..díky za radu....snad to bude ok..a uz si budem moc jednu věc škrtnout ze seznamu...a vymýšlet jídlo to bude taky sranda :). Mozná lepší, ze se nevdávám ja..nervy bych měla na dranc :D

Radecek8 Andrej.jka 21.03.2012

zajdi se tam v klidu podívat..a uvidíš /te . No mylsim ze dobrá volba..bude se vám tam libit. No však počkej az ty se budes jednou vdávat :D vy baby to desne resite :) to si uzijes :). Ale uz budes mít praxi, kdyz ted pomáhas zarizovat:)

Veron1ka 05.03.2012

Určitě se tam zajdi podívat!! Já už tam byla tady na tohle doporučení. Měla jsem v záloze ještě dva hotýlky z Brna, co by mohly být, ale jak jsem vešla do Avanti, bylo to jasné :D Takže už máme vše zamluvené a teď už jen doladit detaily. Snad se tam bude všem líbit :)

Radecek8 05.03.2012

Zravím děvčata...tak souhlasím s hotelem Avanti, mají to tam opravdu pěkné..na svatbu jak dělané. Mrkni na jejich stranky http://brno-hotel.hotelavanti.cz/ a tam dolejs je videovizitka hotelu..je to lip videt nez na fotkách.

Andrej.jka 02.03.2012

Jeee ahoj holky, tak tahle diskuze se mi zrovna hodí. Právě pomáhám kamarádce se svatbou a jednou z nevyřešených věci prozatim je svatební hostina...nemáme místo ani jídlo na hostinu vymyšlené.,...prostě nic. A potrebujeme někde v Brně právě. Takže hotel Avanti říkáte jo? Vím kde je, ale nikdy jsem v něm nebyla. Tak se tam asi zajdu podívat a omrknout to s kamarádkou a uvidíme co na to poví...ted se se svatbama nějak roztrhl pytel...jenom já furt nic :D >:(

Veron1ka 11.02.2012

Díky moc. na ty stránky jsem koukala a fakt je to tam krásné. Asi se tam po víkendu půjdu podívat a domluvit se, co a jak :) protože čas letí..oběhnu toho víc, ještě mi pár známých něco doporučilo. tak uvidím, jak to dopadne :)

Přidávám se hotel Avanti znám taky dobře, byla jsem tam už několikrát...jezdim tam hrozně ráda.Můžu jen doporučit...super tam je, ze tam mají i bowling a wellness...takže se to skvěle hodí třeba pro relax, firemní večírky apod...ale i pro svatební hostinu je to super..mají velký prostory a obluha je super :) ostatně tady se dočteš víc http://brno-hotel.hotelavanti.cz/konferencni-prostory/

Lenka 13.01.2012

Ahoj Verčo. No v Brně je spousta pěkných hotelů, je těžký si vybrat. Ale co se týče mě, tak se mi strašně líbí v hotelu Avanti. My tam míváme firemní večírky vždykcy, když jsou Vánoce, ale na svatbu by to tam bylo taky ideální. Prostředí krásné a hlavně příjemná obsluha.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat