Diskuse na téma Menstruační kalíšek

Zdravím, je to trošku intimnější dotaz, ale zajímalo by mě jestli máte zkušenost s menstruačním kalíškem a jakým způsobem se s ním dá fungovat ? Je to spolehlivá menstruační pomůcka ?

Mnada 10.02.2022

Já kalíšek používám už asi dva roky a moc mi to vyhovuje, rozhodně je to pro tělo lepší než tampon a mně je to i mnohem pohodlnější a celkově příjemnější. Je ale důležitý dobře vybrat.

NinaC Mnada 15.02.2022

No to je taky trošku problém, protože docela tápu ve výběru velikosti. Je nějaký návod jak vybrat správnou velikost ?

Nela Mnada 15.02.2022

Já nad ním už chvíli uvažuju, jaký používáš?

Mnada Mnada 17.02.2022

Mám odtud https://www.maluna.cz/menstruacni-kalisky/ přečti si to tam, mají to hezky rozepsaný a vysvětlený jakou velikost ;)

Nela Mnada 21.02.2022

Super moc děkuju za radu :-)

Mnada Mnada 22.02.2022

Ráda jsem pomohla :)

Eliška 10.03.2022

Taky jsem si vybrala menstruační kalíšek přes maluna.cz mají tam fakt obrovský výběr tady těch menstruačních pomůcek a mají to moc hezky popsané takže člověk hned ví, po čem má sáhnout.

Nikola 22.03.2022

Mně lákají ty kalhoty. Musí to být neuvěřitelně pohodlné, ale pořád si nejsem jistá tím jestli do nich jít. Jsou fakt bezpečné ? Nezapáchají ?

Barbora Nikola 29.03.2022

Budeš překvapená, ale nezapáchají vůbec. Každé tady ty kalhotky mají speciální antibakteriální vložku, která zápach pohlcuje :)

Mína Nikola 31.03.2022

A stačí i na celou noc?

Barbora Nikola 18.04.2022

To víš, že stačí celou noc, ale je potřeba takové kalhotky koupit, které mají vysokou absorpci a postačí ti na celou noc. Teď tam mají i hezké slevy, tak jsem si objednala další nové gaťky ať jich mám dostatek :) https://www.maluna.cz/menstruacni-kalhotky/

Mína Nikola 21.04.2022

Super děkuju za odpověď, už jsem si je objednala tak jsem na ně zvědavá

miška4 26.04.2022

Mně ty kalhotky teda taky fakt vyhovujou

Barbora miška4 27.04.2022

Mně taky, hlavně při cvičení, když si vzpomenu na to jak mi lezly na nervy tampóny, tak toto je zlatá záležitost a mám v plánu si koupit i ty ms plavky.

miška4 miška4 28.04.2022

Na ty plavky jsem taky koukala, to mi přijde úplně super :)

Katka miška4 29.04.2022

Já už si je objednala, dám vědět až je zkusím ;-)

miška4 miška4 30.04.2022

To budeš hodná, mně se totiž moc líbí :)

IvkaH miška4 19.05.2022

Já jsem si na cvičení koupila speciální legíny a musím říct, že je to super ke kalíšku, protože se mi sem tam stane při jistých pohybech, že se tělísko pohne a proteču https://www.modibodi.cz/modibodi-menstruacni-leginy/

Andrea 30.05.2022

Já si koupila ty ms plavky a paráda, nejen že krásně sedí a mají fakt lichotivý střih ale jsou fakt spolehlivý..

Dianadia 31.05.2022

Já si objednala kalíšek z eshopu maluna.cz a teď ho používám asi půl roku a moc mi to vyhovuje

Marta Dianadia 23.06.2022

A je to pohodlný? Není to vůbec cítit že ho máš zavedený?

Dianadia Dianadia 24.06.2022

Vůbec o něm nevím ;)

Marta Dianadia 25.06.2022

Super, tak si ho hned objednávám, díky

Lída 29.06.2022

Já ho používám už dlouho a moc mi to vyhovuje

Martina 30.06.2022

Co jsem ho zkusila tak už nic jinýho taky nepoužívám, akorát jsem si teď koupila menstruační plavky pro klid v duši když jsem na koupališti :)

Paťa 30.06.2022

Já nad tím už delší dobu uvažuju

anastaziaa 26.07.2022

A ty plavky jsou stejně spolehlivý jako ms kalhotky?

Andrea anastaziaa 27.07.2022

Jojo jsou ;)

Majjka anastaziaa 27.07.2022

Taky je mám a jsou super a navíc vypadají parádně ;)

anastaziaa anastaziaa 29.07.2022

Skvělý už jsem si je objednala tak se na ně těším :-)

Majjka anastaziaa 30.07.2022

Tak dej pak vědět :)

Kája 23.05.2023

Mě teda menstruační kalíšek úplně nevyhovuje. :( Já jsem si našla menstruační kalhotky a ty mě vyhovují tedy mnohem více. Přijde mi to i praktičtější. Ale každému sedne něco jiného.

Mojka Kája 07.06.2023

Ty a je to komfortní? Já mám strach právě abych neprotekla, nebo aby to nebylo cítit..

Dankovka 26.06.2023

Taky menstruační kalhotky kupuju. Jsou prodyšné, nezapařují se, nejsou cítit. Pokud se samozřejmě bojíš můžeš ještě použít tampon nebo vložku a mít je pro "jistotu" ale to je potom ten účel trošku zbytečný. Ale samozřejmě je to každého věc jak kalhoky bude využívat. Kupuju tyto www.repetky.cz/p/menstruacni-kalhotky-pro-stredni-menstruaci-ruzove-merino-klasicke i dobře vypadají.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat