Diskuse na téma Spodní prádlo

18. 03. 2022 | Móda

Kde holky nakupujete nějaké rajcovnější spodní prádlo včetně podvazků, punčošek apod ?

Anička 04.01.2024

Moc ráda si kupuji spodní prádlo na Lucyto. Nemají tam teda vyloženě jako podvazky atd. Ale najdou se tam i dost sexy kousky. Teď sem si tam brala takový krásný krajkový bodýčko.

Vanda 12.07.2023

Holky, když jste u toho spodního prádla, jak řešíte, když máte šaty pod který proste nemůžete mít podprdu? Nějaké takové ty gelové nalepovací? Moje prsa nejsou stavěné na to jít "bez". :(

Krista Vanda 25.07.2023

Za mě teda ty podprsenky vůbec nedoporučuju, je jedno jestli máš malý nebo velký prsa, nedrží, stačí se zpotit a spadne ti. Mě teda nejvíce vyhovují tapes tyto https://www.boobietapes.com/starter-pack-textil/. Tady je teda celá sada, ale můžeš koupit jen pásku a chránič na bradavky. Porti potu, proti vodě, nedráždí, netestované. A nikdo to většinou nepozná. :)

Iveta Vanda 07.09.2023

Zkoušela jsem ty nalepovačky a není to tak špatné jak se může zdát, ale moc to nepodrží.

Monika 29.01.2023

Já vyloženě na podvazky a takový věci nejsem, ale krásný prádlo jsem si teď koupila když jsem byla nakupovat v galerii Harfa v pražských Vysočanech, tak kdo jste z okolí určitě doporučuju mají tam teď moc hezký věci :)

Marta1 Monika 30.01.2023

Tak to se tam zajdu podívat, děkuju za doporučení snad taky vyberu :-)

Monika Monika 31.01.2023

Mají teď moc hezký kolekce tak věřím, že ti něco padne do oka :)

Jindřina 23.12.2022

Prolítnu a koupím kde se mi to líbí podle sortimentu, nemám jeden obchod.

Tina 31.10.2022

Mám od Viktorky :))

Teryss 27.05.2022

Hele já za spodní prádlo moc neutrácím, ale líbí se mi i to co mají v New Yorkru, kolikrát se tam dají najít i elegantní kousky k mému věku :-)

Irena 26.03.2022

Prošla jsem si dost obchodů, jak kamenných, tak i na netu a musím říct, že nejhezčí prádlo mají prostě sex shopy.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat