Diskuse na téma Spodní prádlo

18. 03. 2022 | Móda

Kde holky nakupujete nějaké rajcovnější spodní prádlo včetně podvazků, punčošek apod ?

Irena 26.03.2022

Prošla jsem si dost obchodů, jak kamenných, tak i na netu a musím říct, že nejhezčí prádlo mají prostě sex shopy.

Teryss 27.05.2022

Hele já za spodní prádlo moc neutrácím, ale líbí se mi i to co mají v New Yorkru, kolikrát se tam dají najít i elegantní kousky k mému věku :-)

Tina 31.10.2022

Mám od Viktorky :))

Jindřina 23.12.2022

Prolítnu a koupím kde se mi to líbí podle sortimentu, nemám jeden obchod.

Monika 29.01.2023

Já vyloženě na podvazky a takový věci nejsem, ale krásný prádlo jsem si teď koupila když jsem byla nakupovat v galerii Harfa v pražských Vysočanech, tak kdo jste z okolí určitě doporučuju mají tam teď moc hezký věci :)

Marta1 Monika 30.01.2023

Tak to se tam zajdu podívat, děkuju za doporučení snad taky vyberu :-)

Monika Monika 31.01.2023

Mají teď moc hezký kolekce tak věřím, že ti něco padne do oka :)

Vanda 12.07.2023

Holky, když jste u toho spodního prádla, jak řešíte, když máte šaty pod který proste nemůžete mít podprdu? Nějaké takové ty gelové nalepovací? Moje prsa nejsou stavěné na to jít "bez". :(

Krista Vanda 25.07.2023

Za mě teda ty podprsenky vůbec nedoporučuju, je jedno jestli máš malý nebo velký prsa, nedrží, stačí se zpotit a spadne ti. Mě teda nejvíce vyhovují tapes tyto https://www.boobietapes.com/starter-pack-textil/. Tady je teda celá sada, ale můžeš koupit jen pásku a chránič na bradavky. Porti potu, proti vodě, nedráždí, netestované. A nikdo to většinou nepozná. :)

Iveta Vanda 07.09.2023

Zkoušela jsem ty nalepovačky a není to tak špatné jak se může zdát, ale moc to nepodrží.

Anička 04.01.2024

Moc ráda si kupuji spodní prádlo na Lucyto. Nemají tam teda vyloženě jako podvazky atd. Ale najdou se tam i dost sexy kousky. Teď sem si tam brala takový krásný krajkový bodýčko.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat