Diskuse na téma Oblečení

Kde rádi nakupujete oblečení? Sdílejte shopy :)

Jitka 25.06.2022

Sháním oblečení pro děti, tento tip opravdu vítám. Mají velký výběr.

Jana 24.06.2022

Objednala jsem z www.zoot.cz boty a dosla spatna velikost, poslala jsem tedy zpet a jako omluvu dostala slevovy kod NESEDIVAMTO na 20% do konce cervna, coz je podle me bomba.. Zkousela jsem a jde to pouzit i vickrat, takze sharuju, at si udelame radost vsechny.

Amálie 21.06.2022

Genesis-eshop se mi moc líbí, taky ráda nakupuji na netu. Jsem spokojená, že i když mi oblečení nevyhovuje tak ho v pohodě můžu bezplatně do 14 dnů vyměnit.

Alice 18.06.2022

Taky ho mám oblíbený. Můžete ho taky sdílet s přáteli. Každý registrovaný uživatel za sdílení může získat až 200 kreditů pro své nákupy, což je pak 20 Kč. Využívám to.

Romča 07.06.2022

Co se týká nákupu oblečení pro celou rodinu jsem spokojená s www.genesis-eshop.cz

Ivča 10.05.2022

Celkem jsem si oblíbila Zalando lounge, ale není špatný i aboutyou, vyhovuje mi jak to mají s tím vracením zboží.

Aneta 31.03.2022

Já moc ráda nakupuju na https://www.zoot.cz/ :-)

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejistotu nemáte rádi, přesto si jí tento týden užijete víc než dost. Možná je to proto, že se příliš upínáte ke svým plánům. Pamatujte, že ani ty nejpečlivěji připravené nemusejí vyjít, zvláště pokud nezáleží pouz... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:16
113 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:15
174 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat