Diskuse na téma Menstruační kalhotky

Ahoj, používáte někdo menstruační kalhotky? Doporučili byste to? Dívala jsem se na Maluna.cz mají tam docela velkej výběr, máte někdo odtud?

Kika 23.10.2023

Opravdu pohodlné jsou tyhle https://www.notino.cz/snuggs/period-underwear-classis-medium-flow-menstruacni-kalhotky-pro-stredni-menstruaci/ já si je moc chválím.

Klaris2000 Kika 25.03.2024

Mám od nich taky, původně jsem měla strach, protože mi vyhovovaly víc tampony, ale teď už si to bez nich nedovedu představit, cítím se líp chráněná.

Denisa5 26.06.2023

Po použití se přemáchnou v ruce - neždímou se a pak vyprat na 40 v pračce bez aviváže. Já je peru s dalším spodním prádlem. Záleží jestli je budeš používat na celý cyklus nebo jen na části. Na celý se určitě doporučuje začínat kolem 6-7 kusů, ale časem věřím ze přikoupíš, aby to bylo pohodlnější. Přece jen je musíš střídat a prát, takže aby stihly schnout.

Marťa 23.05.2023

Já jsem si teda našla jiné menst. kalhotky a jsem s nimi velmi spokojená. Každopádně za mě super věc a jsem ráda, že jsem se k tomu kroku rozhodla, už jen pro moje zdraví, kalhotky mi nikterak nevadí, neškodí. Navíc ty peníze se potom vrátí, díky udržitelnosti kalhotek.

Renča Marťa 07.06.2023

A můžu se zeptat jak se udržují? Mě by zajímalo jak je vyperu a tak. Kolik jich tak potřebuju ?

Alex 29.06.2022

Mně teda vyhovujou ty kalhotky moc, je mi to příjemný i kvůli tomu pocitu že to nic nedráždí a neškodí mi to

Dianadia Alex 30.06.2022

Taky to tak mám :)

Dianadia 21.06.2022

Mně taky moc vyhovujou, teď jsem objevila i tyhle sportovní kalhotky https://www.modibodi.cz/puma/ a jsou taky suprový ;)

Andrea Dianadia 23.06.2022

Ty vypadají skvěle, děkuju :)

Dianadia Dianadia 24.06.2022

Vůbec není zač, ráda jsem poradila ;)

Veru 31.05.2022

A stačí ti i v nejsilnější dny?

Aneta 20.05.2022

Taky už jsem o nich četla, ale nemám na to odvahu.

Mnada Aneta 30.05.2022

Jsou opravdu spolehlivý, já jsem hrozně ráda, že jsem si je koupila, protože je to moc pohodlný a nemusím se pořád kontrolovat.

Mnada 27.04.2022

Já je používám a je to strašně pohodlný, fakt ;) teď jsem si objednala i menstruační plavky, určitě koukněte https://www.modibodi.cz/menstruacni-plavky/

anastaziaa Mnada 29.04.2022

To se mi moc líbí, díky za super tip, ty si určitě pořídím

Mnada Mnada 30.04.2022

Ráda jsem poradila, jsou super a mají krásný střihy a barvy.

Míša 26.04.2022

Já už nad nima chvíli uvažuju tak budu ráda za zkušenosti


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat