Diskuse na téma Pomůcky ke cvičení

19. 05. 2022 | Pohyb a sport

Kde holky nakupujete pomůcky ke cvičení? Přemýšlím i nad běžeckým pásem, tak budu ráda za doporučení značky.

Teryss 27.05.2022

To chce spíš podle tvých požadavků vybrat co chceš aby vše uměl, tchán má nějaký nabušeny, dal za něj tuším asi 70tisíc. Má tam barevnou obrazovku a může si volit kde bude běhat jestli třeba po pláži nebo v horách, a podle toho se mu i plošina zvedá jako terén. A pak máš klasiky za pár kaček.

Majka 28.08.2022

Řekla bych, že nejznámější je eshop fitham. Taky mám přes ně pár věcí a všechno proběhlo jak mělo :)

Simča 30.08.2022

Myslíte, že když si tam zavolám, tak mi poradí? Chci pro manžela k narozeninám běžecký pás, ale netroufnu si ho sama vybrat.

Majka Simča 18.09.2022

Rozhodně :) taky jsem si tam volala, protože jsem potřebovala poradit ohledně pásu a pán byl hrozně milý a ochotně mi poradil.

Radana 29.03.2023

Já u cvičení sama doma nikdy dlouho nevydržím, tak si říkám že bych se zapsala někam do fitka, kam chodíte cvičit v Brně?

Valinka44 Radana 29.03.2023

Taky to tak mám, už ani nespočítám kolikrát jsem sama doma takhle začala a za chvíli zase skončila. Taky si říkám, že bych se měla někam zapsat a chodit pravidelně na nějaký skupinový hodiny

Dianadia Radana 30.03.2023

Podívejte se na zone4you.cz mají skvělý lekce a trenéry, super fitko. Po tréninku můžete zajít do bazénu, wellness, solárka…dokonce i pohlídají děti. Podle mě je to nej fitko, znám i jiný místa a tady to podle mě nemá konkurenci ;)

Radana Radana 31.03.2023

Mmm tak to vypadá úplně luxusně, tam rozhodně zajdu, díky!

Alizee 20.07.2023

Já jsem začala cvičit podle videí a moc mě to baví, vždycky si na to vyhradím hodinku a užívám si to :) nikdy jsem takhle ale necvičila a tak mi chybí podložka, chtěla bych nějakou z kvalitního materiálu, kde jste kupovali?

Mnada Alizee 25.07.2023

Já mám podložku https://korkie.cz/ podívej se na jejich stránky :-) jinde jsem takhle hezké a hlavně z přírodních materiálů neviděla, mají krásné designy a barvy a hlavně ta podložka je moc příjemná, neklouže, je lehká a snadno se sroluje, takže si jí pohodlně nosím i přes celé město na cvičení :-)

andrea 11.12.2023

já mám doma pouze podložku a kilové činky. Jinak cvičím se svou váhou podle programu. Máte některá doma běžecký pás?

SimaL 20.12.2023

cvičím pouze s vlastní vahou. Na internetu zadáte cvickyonlajn, zaplatíte předplatné, pustíte lekci a jedete.

Marta 19.01.2024

insportline, ale spíš záleží na cenové relaci bych řekla


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:57
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:33

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat