Diskuse na téma Nová koupelna

14. 05. 2012 | Hypotéka

Ahojte už delší dobu předěláváme koupelnu, tak nějak podle finančních možností...hypotéka, stavebko,pojištění...no určitě to znáte a na řadu přišly koupelnové skříňky.Měla jsem tak nějak vyhlídnuté obyč bílé v baumaxu, ale byla jsem nedávno na čumendu u známé, dostavěly barák, a mám dilema. Ona má dané v koupelně skříńky DŘEVĚNÉ od Lebonu a vypadá to božsky, ale říkám si dřevo a vlhko? Tvrdila, že je to na to stavěné, ale nevim nevim....co vy na to?Máte některá také dřevěný nábytek v koupelně nebo mám na to radši zapomenout?

danieluska 15.05.2012

Tak za 5 let by se asi už něco projevilo

Dendy 15.05.2012

Já za sebe nemůžu soudit, ale moje švagrová má v koupelně dřevěný nábytek, nevím co je to za značku, a naprosto bez problémů. Koupelnu dělali tak zhruba před 5 lety.

milka Dendy 19.03.2014

inspirace do koupelny. je to fakt bomba a jsem z toho pořád unešená. asi přemluvím manžela :) http://www.inspirace-interiery.cz/udelejte-z-obycejne-podlahy-opravdovy-skvost/


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat