Diskuse na téma Mastná pleť

Jakou kosmetiku máte vyzkoušenou na mastnou pleť? :)

anastaziaa 25.01.2024

Tak jsem zkusila tu kosmetiku Iuvenio a jsem z ní nadšená, úplně se mi pleť srovnala, přestala se mi tolik mastit, zmizely mi černé tečky a celkově se mi zpevnila :)

Michaela 02.02.2023

Mě dříve trápila hodně mastná pleť, ale pak jsem zkusila tuto pleťovku, je boží! https://www.notino.cz/bioderma/sebium-pletova-voda-pro-navraceni-rovnovahy-smisene-a-mastne-pleti/

Sára 08.06.2022

Mně se na mastnou pleť dost osvědčila kosmetika od Iuvenia. Mám jak čistící emulzi, tak i essenci a noční krém Moon :)

Vercula Sára 19.06.2022

Perfektní, musím na to mrknout ať vyberu to co mi bude vyhovovat. Nevysušuje tady ta kosmetika?

Sára Sára 25.06.2022

Nevysušuje .. mají produkty pro jakýkoliv tip pleti. Stačí kouknout a vybrat si. Nechám ti tady odkaz www.iuvenio.com popřípadě mají i vzorečky na vyzkoušení kdyby si nevěděla do čeho jít ;)

Alizee Sára 27.12.2023

Taky ji používám a konečně se mi dala pleť dokupy, už se mi tak nemastí a zmizely mi všechny nedokonalosti :)

Lada 03.06.2022

zkuste poptat biologique recherche, ti vám budou schopný najít to vhodný pro vaší pleť

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 15:44
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:54

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat