Diskuse na téma Renovace koupelny

29. 05. 2012 | Pro šikovné ruce

Už dlouhou dobu jsem se hodlala předělat koupelnu k obrazu svému a konečně se chci do toho pustit, teda respektive najmout si firmu,která udělá vše za mě. Jsem sama tak bych to vážně nezvládla, co vy nechávali jste si koupelnu taky udělat firmou nebo jste se do toho daly samy???*4*

Izi 15.08.2012

My jsme koupelnu renovovali tak spolecnymi silami. Znamy kamarad dela obklady a vodu, tak nam hodne pomohl. Ale zase co se tyce kuchyne, kterou nam delal znamy kamarad - jiny, tak ta jeste dnes neni doladena, a to uz nam to slibuje asi 5 let. Myslim, ze je fajn, kdyz se to da nejak dokupy s pomoci kamaradu, ale na druhou stranu se to muze i takhle obratit proti. Kdyz bych sla do firmy, urcite bych si ji poradne proklepla a podivala se na recenze *1*

Paja59 06.08.2012

No tak my jsme taky teď rekonstruovali koupelnu a koupili jsme si teda jako přímo sestavenou koupelnu na mt-nabytku (jestli někdo znáte), namontovali a máme krásnou koupelnu. Když máte člověka, který ví jak na to, tak to není zas tak těžká práce.

Mona 18.06.2012

pustila jsem se do male rekonstrukce koupelny a wc. Kamarad se nabidl, ze mi vse udela, ale nejak mu to porad casove nevychazelo. prvni faze mely byt omitky. s jistou mirou nastvani jsem nabehla do obi, nechala si poradit co vsechno potrebuju a nove omitky jsem si udelala sama *4* nerikam, ze je to jak od profika, ale delala jsem si to sama a mam z toho lepsi pocit :-D

karel1278 Mona 09.08.2012

já jsem se dívala před nedávnem na ty stránky www.nabytek.cz a objednala jsem si skříňku do koupelny. Nemůžu si stěžovat, skříňku mi přivezli za dva týdny a je krásná :-)

alous 30.05.2012

A jaká firma vám to dělala nebo nějací známí? Vůbec nemám finanční představu, zatím jsem si na veškeré domací práce a opravy vystačila sama nebo s pomocí rodinných příslušníků, ale tohle asi bude hodně náročné.

Dendy 29.05.2012

No tak samozřejmě tak zručného manžela nemám:-P, a navíc vše po sobě krásně uklidili. Jen musíte mít kde se přechodně ubytovat - je to mnohem lepší než být cca týden v prachu


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

45 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:42
55 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:39
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:38

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat