Diskuse na téma Renovace koupelny

29. 05. 2012 | Pro šikovné ruce

Už dlouhou dobu jsem se hodlala předělat koupelnu k obrazu svému a konečně se chci do toho pustit, teda respektive najmout si firmu,která udělá vše za mě. Jsem sama tak bych to vážně nezvládla, co vy nechávali jste si koupelnu taky udělat firmou nebo jste se do toho daly samy???*4*

Dendy 29.05.2012

No tak samozřejmě tak zručného manžela nemám:-P, a navíc vše po sobě krásně uklidili. Jen musíte mít kde se přechodně ubytovat - je to mnohem lepší než být cca týden v prachu

alous 30.05.2012

A jaká firma vám to dělala nebo nějací známí? Vůbec nemám finanční představu, zatím jsem si na veškeré domací práce a opravy vystačila sama nebo s pomocí rodinných příslušníků, ale tohle asi bude hodně náročné.

Mona 18.06.2012

pustila jsem se do male rekonstrukce koupelny a wc. Kamarad se nabidl, ze mi vse udela, ale nejak mu to porad casove nevychazelo. prvni faze mely byt omitky. s jistou mirou nastvani jsem nabehla do obi, nechala si poradit co vsechno potrebuju a nove omitky jsem si udelala sama *4* nerikam, ze je to jak od profika, ale delala jsem si to sama a mam z toho lepsi pocit :-D

karel1278 Mona 09.08.2012

já jsem se dívala před nedávnem na ty stránky www.nabytek.cz a objednala jsem si skříňku do koupelny. Nemůžu si stěžovat, skříňku mi přivezli za dva týdny a je krásná :-)

Paja59 06.08.2012

No tak my jsme taky teď rekonstruovali koupelnu a koupili jsme si teda jako přímo sestavenou koupelnu na mt-nabytku (jestli někdo znáte), namontovali a máme krásnou koupelnu. Když máte člověka, který ví jak na to, tak to není zas tak těžká práce.

Izi 15.08.2012

My jsme koupelnu renovovali tak spolecnymi silami. Znamy kamarad dela obklady a vodu, tak nam hodne pomohl. Ale zase co se tyce kuchyne, kterou nam delal znamy kamarad - jiny, tak ta jeste dnes neni doladena, a to uz nam to slibuje asi 5 let. Myslim, ze je fajn, kdyz se to da nejak dokupy s pomoci kamaradu, ale na druhou stranu se to muze i takhle obratit proti. Kdyz bych sla do firmy, urcite bych si ji poradne proklepla a podivala se na recenze *1*

marly 29.09.2013

Když je někdo manuálně zručný proč ne, ale nedovedu si představut,jak sama rekonstruuji cokoliv natož koupelnu.Navíc jsme si ji nechali obložit panelovými obklady abitiby a o tom já nemám ani šajnu

MonikaS 20.06.2014

jsme čerstvě po rekonstrukci koupelně, wc a kuchyně. Vše podle našich představ. Sami jsme se do toho nepouštěli, nemáme tolik volna v práci a pokud bychom to měli dělat v rámci volného času tak bychom to snad nikdy nedokončili. Měli jsme na to firmu rekonstrukce-praha.com a určitě doporučuji.

My jsme si dělali koupelnu a částečně kuchyň před 2 lety. Studio, ve kterém jsme vybírali obklady a dlažbu za nás skoro všechno udělalo. Od plánů až po realizaci. Pokládku nám udělala taky firma, která s nima spolupracuje. Sami bysme do toho nešli..

Lenka 05.03.2015

Jestli si někdo nechal dělat koupelnu od firmy v okolí Zlína, tak mi dejte prosím nějaké info. Jsem přímo ze Zlína a nevím kam se obrátit a už vůbec komu věřit, že udělá pokládku dobře. Děkuju předem.

bětuška333 Lenka 09.03.2015

Někde u Zlína sídlí Rivesti koupelnové studio. Tuším v Otrokovicích nebo tam někde.

Koukala jsem na jejich webovky a nevypadají zle. Ani to není moc daleko od nás. A jste tedy spokojeni? Nebo byli jste s něma spokojeni?

swing 23.03.2015

Rivesti známe a máme s nimi zkušenost dobrou. Mají studio jak v Brně, tak v Otrokovicích u Zlína, tak v Olomouci.

Radka 04.05.2015

Ahoj musím se přidat do diskuze.Také mám s Rivesti výbornou zkušenost.Chválím!..Pokládali nám koupelnu a fakt výborný.Je to už cca rok zpět ale jsem spokojená já i manžel.

Karolina 06.05.2015

vůbec se mi nechce věřit, že ty kachličky v imitaci dřeva jsou kachličky. vypadá to pěkně přirozeně

Linda 15.05.2015

Zdravím,ráda jsem natrefila na vaši diskusi,hledala jsem tipy na obklady a dlažbu a koukla na webovky rivesti,moc hezké určitě vyberu.Díky

Gábina 27.05.2015

Moc hezký,originální design,Rivesti se mi moc líbí.

Magda 29.05.2015

výhodou jsou 3D návrhy aspoň má člověk ponětí jak to bude vypadat:-)

Amálka Magda 16.06.2015

Holky to je pecka fakt dobrej tip,díky

Jíťa Amálka 20.06.2015

To je pravda,návrhy jsou fakt potřeba určitě dobrá přednost firmy.

Laugher 26.01.2017

Spíše dejte přednost firmě

Milena 24.07.2018

Koupelnu máme už hodně hodně dlouho. Chystáme se k renovaci. Ráda bych ale něco moderního a nadčasového. Co se jen tak neokouká. Počítáme s větší investicí do koupelny. Obklady ybch ráda s nějakým pěkným designem. Kde si nechat poradit?

Kikuš Milena 25.07.2018

Designové koupelny s krásnou sanitou jsou v Keraservisu. My jsme si nechali komplet celou koupelnu navrhnout u nich (i s koupelnovými doplňky). Jsou tam šikovní prodejci, kteří ti poradí.

Milena Kikuš 26.07.2018

A poradí mi firma i s možností realizace?

Kikuš Milena 27.07.2018

Taky samozřejmě, nám dali kontakt na firmu, která nám koupeny udělala. Takže jsme pak sami nemuseli nikoho shánět.

Milena Kikuš 28.07.2018

Koukám, že v Brně je studium na Kaštonové, to mám blízko z práce, tak se také zajdu podívat osobně, návrhy na internetu se mi líbí.

Květuš31 31.08.2018

Které věci z tohoto koupelnového studia jsou dobré? Jaký je rozdíl proti konkurenci, když se takto zeptám. Procházíme koupelnová studia, ale ne a ne se rozhodnout.

Radulína 01.09.2018

Já bych tady jako velký plus brala tu širokou nabídku a možnost výběru od různých značek. Navíc mě přesvědčilo i to, že dělají hodně realistické návrhy v 3D a mohlo se využít i služeb toho architekta. + teda ještě doporučení firmy na realizaci. :o)) https://www.keraservis.cz/3d-navrhy-koupelen

Květuš Radulína 02.09.2018

Tak děkuji za odpovědi. I já jsem si procházela ty návrhy. A vše je to tak šikovně a krásně udělané. Návrhy mi příjdou moderní a nadčasové.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

14 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:00
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:56
218 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat