Diskuse na téma Stárnutí

Ahojda chtěla bych něco na zmírnění projevů stárnutí. Vlasy chřadnou, nehty už taky nemám nejkvalitnější a o pleti ani nemluvím :( Nadchl mě Nyaderm drink, najde se někdo kdo pil a měl sním úspěch?

PaNela 27.12.2023

Poradíte něco co vám viditelně pomohlo vyhladit vrásky? Mám hodně citlivou pleť tak prosím něco takového :)

milka77 PaNela 25.01.2024

Taky jenom tak něco nesnesu, tak budu ráda když budete sdílet zkušenosti :-)

Lenka 10.05.2023

Beru kolagen pravidelně, vždy půl roku a pak půl roku pauza a zase. Nemám ráda tablety, takže beru ve formě prášku do vody a vyhledávám kvalitní, kupuji tenhle https://www.solobeauty.cz/rays-premium-kolagen/, vyhovuje mi nejvíce a má přidanou hodnotu.

Malvínna 29.03.2023

Ahoj, já teda na podporu celého organismu piju tekutý kolagen. Kupuji ho na www.topvet.cz, nejsou to žádné obří tablety ale příjemný roztok, takže se to dá v pohodě pít

KamčaJar 15.02.2023

Já na pleť používám sérum od Revolution Skincare, mají široký výběr na různé typy pletí. Jsem s touto značkou moc spokojená.

Larry Fox 10.10.2022

Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete peníze na expanzi nebo založení vlastního podnikání? Získejte půjčku od jedné z předních britských úvěrových společností. Můžete se přihlásit přes whatsapp: +14092051142 nebo e-mail: larryfox2017@hotmail.com

Zdravím, ráda bych něco přírodního a tento doplněk mě zaujal má někdo doma? https://www.neozen.cz/vlasy-nehty-a-kuze/

Raketka MandarinkaJana 09.10.2022

Ahojky mě Hairbian moc pomohl s problémy s pletí a nehty. Já ho můžu jenom doporučit

MandarinkaJana MandarinkaJana 15.10.2022

Raketko a po jaké době jste na sobě pozorovala nějaké zlepšení?

Raketka MandarinkaJana 18.10.2022

MandarinkaJana řekla bych tak týden až dva, přesně už nevím, ale max. po těch dvou týdnech už jsem měla výsledky

Anettka1811 MandarinkaJana 23.10.2022

Ahoj ženy já užívám Hairbian měsíc a kousek a jsem taky moc spokojená. Mám hezčí nehty a pleť mám taky o dost lepší než předtím

Vally22 10.07.2022

Dobrý den tento doplněk momentálně užívám a jsem spokojená. Hodně jsem si o něm načetla a nyaderm současně obnovuje kolagen a chrání elastin. Vzala jsem si kúru jen na zkoušku a výsledky perfektní

Kaficko11 Vally22 28.08.2022

Vally zatím jsem se nerozhodla máte na mysli tento drink? https://nyaderm.com/obchod/

Vally22 Vally22 07.09.2022

Dobrý večer jo přesně tady ten mám doma. Za sebe můžu fakt doporučit, je to jediný co si nemůžu vynachválit

Martina 10.07.2022

Zkusila bych něco s kolagenem, ten je jak na pleť tak pomůže nehtům.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

14 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:00
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:56
218 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat