Diskuse na téma Kupovat brýle přes internet - ano či ne?

28. 06. 2012 | Prosím o radu

Rozhoduju se, jakým způsobem si pořídím nové dioptrické brýle. Na jedné straně stojí klasická optika, kde mi to "ušijou na míru", ale taky pěkně draho, a na straně druhé je tu možnost koupit o dost levněji přes net. Jaké máte zkušenosti? Co myslíte že je lepší?*2*

Magadicka5 03.08.2012

Na tom nic není objednávat si brýle na internetu. Teď už si každý objednává na internetu úplně všechno :-) Je vážně pravda, že vás to vyjde levněji, než v normálním obchodě. Takže proč ne :-) já nakupuju na internetu všechno a to i takové věci, jako jsou například postele a matrace (www.mt-postele.cz) :D a je to super a nikdy bych to neudělala jinak :-)

renata 22.07.2012

To je docela zajímavá otázka, já jsem o nákupu brýlí přes eshop ani neuvažovala... nosím čočky a ty přes net beru furt, ale brýle? Já bych se asi klonika k tomu, co psala janikba, najít eshop s kamenným obchodem. Je fakt, že přes ten internet vyjde všechno levněji a kolikrát o dost, takže tohle dilema docela chápu. Vidím to jen na těch svých čočkách, ušetřím několik stovek a za to už mám nové botky *1*

lilibe renata 22.07.2012

Já jsem to naknec zkusila právě s optikou s kameným obchodem a můžu dát pozitivní reference. Brýlky jsem si objednala přes net a všechno bylo v pořádku. Pro me byla rozhodující cena, proto jsem do toho šla. Čočky si kupuju taky a se slevama přes eshop je to přesně jak píšeš, já se zase můžu vyřádit v drogérce:-D

lilibe 01.07.2012

Pohledala jsem a našla jsem tento www.bryle-obroucky.eu , znáš ho? Pro mě je to ideál, protože prodejnu mají v Brně, ale našla jsem na ně dobré recenze... tak to asi zkusím :-)

marika lilibe 03.08.2012

Já jsem hledala taky tip na nějaký eshop s brýlkama a našla jsem tenhle. Mrkla jsem, objednala jsem a už se parádím :) Rychlé a bezproblémů:) Přes eshopy už se dá kupovat fakt "FŠECKO":-D:-D

lilibe marika 03.08.2012

:-D Souhlas, přes net to šetří čas i peníze, a jelikož já mám obojí oprvdu poskromnu, tak aspoň v tomhle si nemůžu stěžovat :-D Každopádně v září objednávám ještě jedny brýlenky, protože se prostě nedokážu rozhodnout v barvě :-P

lindas85 01.07.2012

Ahoj, je pravda, že přes eshop to vyjde určitě levněji, ale zase ta optika je dobrá v tom, že si je můžeš vyzkoušet a rovnou nechat upravit. Já mám brýle třeba přes net, ale mám je jenom na čtení, jinak je nepotřebuju. Zkus pohledat eshop s prodejnou, to by mohlo kompromisně splnit oba tvé požadavky.

janikba 01.07.2012

Já jsem si kupovala brýle na internetu, vyšlo to levněji a mohla jsem si v klidu doma vybrat. Pokud máš obavy, aby se seděly, tak si zkus vybrat eshop, který má kamennou prodejnu, kde si je můžeš vyzkoušet.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat