Diskuse na téma Kočárky

Ahoj, já jen že kdo by potřeboval kočárek jak už golfák nebo obyčejný, tak se mrkněte sem http://www.mt-nabytek.cz/407-kocarky/ Ty kočárky jsou tam opravdu levné! Já tam nakoupila dobře, proto předávám dál :-)

LInda 09.04.2017

Já jsem nemohla odolat tomuhle golfáči :) www.outdoorbaby.cz/stockholm-stroller-elodie-details-graphic-grace-s1016.html plus neberu v potaz to, co jsem ještě nakoupila k tomu :D

Majka 25.03.2017

Když už bych se rozhodla pro kočárek přes internet, tak jedině z www.babyplace.cz., protože přesně jak píše Emur, taky když se podívám na název stránky, tak si myslím, že to nebude žádný trhák a kvalita nic moc.

Pavlínka 15.01.2015

No zajimava stranka, preferuji spise zamerenejsi obchody na kocarky.:D Kdyz uz jsem vybirala, koukala jsem predevsim na net obchod - mybabystore.cz/cs/9-maclaren, je spolehlivy a vybrali jsem si tam krasny golfák.:)

marinna 11.10.2014

Tak já mám kočárek taky kupovaný z internetu klasickekocarky.cz, cena byla taky minimálně o polovinu levnější než funglovka, ale nešlo absolutně poznat, že se jedná o již použitý kočárek. Nějaký ošoupaný bych rozhodně nebrala

Emur 26.04.2014

Upřímně musím říct, že už první věc, která mě odradila od toho, abych na odkaz klikla, je adresa se slovem nábytek, představuju si, jak rvu ten dřevěný kočár kamkoli… brrr… věřím, že se najde spousta lidí, kteří uvítají extrémně levné kočárky, aniž by se zajímali, proč je cena tak nízká, ale já osobně patřím spíše k těm, kteří do dětí raději investují, protože věřím, že se mi to jednou vrátí, kočárek i všechno ostatní jsme kupovali s manželem buď osobně v obchodech nebo na ebambinu, které je prověřené.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:40
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:00

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat