Diskuse na téma Kvalitní šperky v Brně

30. 07. 2012 | Prosím o radu

Zdravím holky, už delší dobu hledám nějaké kvalitní a neprovařené šperky v Brně, ale nemůžu nic pořádného najít. Buďto samé "Biju", nebo profláknutá zlatnictví, která drží cenu vysoko, protože můžou. Nemáte nějaká z vás zkušenost s dobrým obchodem v Brně, kde je pěkný výběr za dobré ceny? ;*(

StankaHoy 20.12.2015

Pokud chceš originální šperk tak si ho nechcej vyrobit podle svých představ... V Brně vyrábí třba tady http://prsteny-hodinky.cz/stranka/9-rucni-prace Slyšela jsem na ně jen chválu, tak to zkus ;-)

Tichavka StankaHoy 24.02.2016

Taky je znám a můžu jen doporučit. Chudáci si s námi užili.. doporučuji rozmyslet co chcete předtím než si jdete objednat prstýnky :)) Dopadlo to ale báječně.

Verča Tichavka 25.03.2016

Přes prsteny-hodinky jsme objednávali snubní prstýnky a musím říct že taky nádhera!! Jsou úžasný, a komunikace s obchodem na jedničku!:)

tamca 23.10.2012

Ahoj my s manželem máme snubní prstýnky od Bisaku už nějakej ten pátek a pořád jsou jako nové a přitom jsou nošené denně,jiné šperky nenosím, takže dál moje reference nesahají

iveta tamca 27.01.2016

Taky jsme si od bisaku nakonec vybrali snubní prsteny. Jen je ještě nenosíme, svatba nás čeká v červnu, ale prstýnky jsem řešila jako jednu z prvních věcí - první byl samozřejmě termín a místo hostiny. vždycky jsem měla určitou představu, jak by měl můj zásnubní i snubní prsten vypadat a realita odpovídá mým představám :) Mám ráda jednoduchost, takže snubní prstýnky nakonec vyhrály tyto https://www.bisaku.cz/snubni-prsteny-model-c-k25. Nic přezdobeného, jednoduché, elegantní prstýnky.

valinka 01.10.2012

Ahojte, musím se přidat k ostatním. Obchod mogati se mi taky velice líbí a dokonce mi můj dlouholetý přítel mi chce k pětiletému výročí koupit náušnice a já si je mám vybrat :-) tak mi poraďte, který jsou hezčí. Buď tyhle http://www.mogati-diamonds.cz/sperky/nausnice-mogati-009/ nebo tyto http://www.mogati-diamonds.cz/sperky/nausnice-mogati-015/ ????

klarkac valinka 03.10.2012

TO VALINKA: ahoj..to musíš mít asi trochu bohatýho přítele co ;-) mě osobně se líbí víc ty první:-)

klarkac klarkac 04.10.2012

no bohatýho zrovna ne...ale měl teď vysoký premie a prej by mi koupil i modrý z nebe:-) a jeho máma si v mogati kupovala prstýnek a moc se mi líbil*1*

nadinka 12.09.2012

Já už se pomalu poohlížím po dárcích na vánoce a jsem bezradná s dárkem pro ségru... ségra má telecí roky, puberta s ní mlátí o sto šest a jen tak něco koupit, na to doma máme pomalu jedenácté přikázání... přemýšlela jsem o nějakém náramku, ne nic drahého, ne nic elegantního, ale psí obojek na ruce to taky být nemůže XD Mogati má krásné věci, dívala jsem se na odkaz, ale tam bych spíš něco vybrala pro mamcu... chjo... vánoce vánoce přicházejí... *2*

ivetka nadinka 12.09.2012

Taky už začínám pomalu myslet na vánoční dárky, já mám zase staršího brášku a tomu se kupuje dobře, spokojí se s čímkoliv, co může slepit:-D ale třeba co koupit babíčce je problém, odmítá cokoliv, co neužije, okecá všechno, co je podle ní zbytečné, prostě klasická babča :) ale problém je, že ona už všechno k užitku má, tak mě napadl nějaký pěkný šperk, jen nevím, co se pro starší dámu hodí...

misenka 07.08.2012

najít kvalitní zlatnictví je kumšt. Nedávno jsem sháněla náušnice pro babičku k 80. narozeninám a najít něco, co by bylo decentní i pro dámu v letech.. byl to problém... škoda že jsem nenarazila na takovou diskui dřív;*( Ale tak příště mám tip kam se zkusit jít podívat...:-)

Any-Sed 07.08.2012

Byla jsem se tam už podívat a zatím chválím. Setkala jsem se s velmi příjmeným přístupem a jsou ochotní mi vyjít vstříc. Jsem dost náročná co se týče výběru šperků a jsou vážně trpěliví:-D

lucinecka 07.08.2012

Věci mají krásné, to se musí nechat*1* Co se týče ceny, tak co jsem slyšela, tak odvádějí kvalitní práci a mají roky záruku. Co mám zkušenost, tak spíš obecně, dost často se stává, že i za vysokou cenou se schovává odfláknutá práce, nekvalita atd. V dnešní době je to už o tom, že člověk musí mít občas i štěstí, na jaký obchod narazí. Devadesát procent obchodníků chce hlavně vydělat s minimálními náklady. Ale přímo o mogati neslyším poprvé a zatím jsem se setkala s pozitivními reakcemi :-)

mirek 03.08.2012

Tak jsem se podival na cenu a sperky Mogati nevidana drzost a zlodejna nausnice se zirkonem 1,5gr 3800 no to je kapesni kradež takove nausnice delam za 1500 kč a ještě tam mam dost pro sebe velice drza a zlodejska firma*3*

MarieMar 31.07.2012

Já osobně jsem slyšela jenom chválu na šperky Mogati (http://www.mogati-diamonds.cz), zkus se podívat tam... Známá od nich kupovala brož a kolega prstýnek pro přítelkyni a oba byli moc spokojení...

Any-Sed MarieMar 31.07.2012

Mogati? To jméno mi nic neříká, ale stránky mají pěkné. A říkáte, že s nimi mají dobré zkušenosti? Já online obchodům moc nevěřím, tak po pravdě moc nevím. I když tihle mají i kamenný obchod na Údolní, takže by to nemusel být problém. Já totiž co si nevezmu do ruky, to nekoupím...

SaraK MarieMar 31.07.2012

S Mogati v Brně mám moc dobrou zkušenost, brali jsme tam s manželem snubní prstýnky a bylo to bez problémů. Dobrý přístup k lidem, nic nebyl problém, finální cena taky v pohodě a prstýnky dopadli přesně tak, jak slíbili. Můžu je jenom doporučit.

Any-Sed SaraK 31.07.2012

Takže plná spokojenost? To mě těší. Vyzkouším je tedy a uvidím, jak budu spokojená. Zatím moc děkuji všem za rady, ani jsem nečekala, že to bude takhle rychle...:-p

Zillien 31.07.2012

Co zlatnictví v Komíně? Je docela známé a velké, známá tam chodí docela často...

Any-Sed Zillien 31.07.2012

Tam jsem byla a moc mě nezaujalo. Mám zájem o moderní šperky a tam se spíš dají najít klasické. Ale díky za radu...

Petra Zillien 01.04.2016

Do komína chodím hodně nerada. Myslím že stříbrné věci nejsou ani sříbrné, ale jen potažené stříbrem, protože mi některé kusy normálně začali reznout. Navíc se mi mnoho věcí normálně začalo rozpadat. Slovo kvalite bych pro ně opravdu nehledala.

Janka Petra 01.04.2016

Komín tam je to fakt hrozný. Úpně stejná zkušenost


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat